Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 167 48.0%
  • Sevmem.

Kullanılan: 181 52.0%

• Kullanılan toplam oy
    348
Bu kadının yenemeyeceği kimse yok. Garp'ı bile yener bence. Kaido gibi vücudu var zaten başlı başına güçlü olması için sebep.

Hükümet gibi kadın Totto land big mom olmasaydı sahipsiz kalırdı inşallah diğer bölüm totto landaki bölücü öğelerin başına fırtına gibi inecek yaşasın Big Mom Pirates.

Linlin'le ilgili kafamı karıştıran iki nokta var.

1- Oğulları yenildiğinde sinirlenip, fırtınalar koparan kadın; krizdeyken kendi oğlunu öldürüyor, peki ya sonrası? Öldürdüğünün bilincinde mi, umursamıyor mu kendine geldiğinde? Bilincinde değilse nasıl yürüyor bu işler?

2- Çocukluk hayali olan insanlarla gözgöze yaşama isteğini sürdürürken, nasıl bu kadar kana susamış birine dönüştü?

Bunun dışında yonkounun hakkını veren güce, kudrete ve korkutucuğa sahip.

kendilerine mugiwara diyen totto land'a huzur bırakmayan hırsızlık gasp ev yiyen düğün basan bu oluşumun inlerine girecek başlarını ezecek son olarak MAKE GREAT TOTTO LAND AGAİN.

Linlin'le ilgili kafamı karıştıran iki nokta var.

1- Oğulları yenildiğinde sinirlenip, fırtınalar koparan kadın; krizdeyken kendi oğlunu öldürüyor, peki ya sonrası? Öldürdüğünün bilincinde mi, umursamıyor mu kendine geldiğinde? Bilincinde değilse nasıl yürüyor bu işler?

2- Çocukluk hayali olan insanlarla gözgöze yaşama isteğini sürdürürken, nasıl bu kadar kana susamış birine dönüştü?

Bunun dışında yonkounun hakkını veren güce, kudrete ve korkutucuğa sahip.
Ya bilinç dışı ya da banane moduna giriyor.Belki kriz sonrası hafıza kaybı da olabilir.Sonuçta onu büyüteni ve arkadaşlarını yedi,dakikalar sonra nerdesiniz de dedi.Bence açlık ve öfke sonrası hafıza kaybı var.

2.si onun karakteri.Gücün verdiği yan etki.

Aşırı güçlü bir karakter fakat nedense Kaido ile verilen izlenimi kimse veremiyor seride. BB, Shanks için de geçerliydi. Oda Kaido karakterini göstererek çıtayı Everest'e çıkardı ondan sonra çıkan karakterler beklentiyi karşılayamıyor.

Ya bilinç dışı ya da banane moduna giriyor.Belki kriz sonrası hafıza kaybı da olabilir.Sonuçta onu büyüteni ve arkadaşlarını yedi,dakikalar sonra nerdesiniz de dedi.Bence açlık ve öfke sonrası hafıza kaybı var.

2.si onun karakteri.Gücün verdiği yan etki.
1-Bilinç dışı ise bu handikapın biraz yansıtılmasını beklerdim ben. Oğlunu öldürmüş, diğer çocukları gizliyor mu durumu ondan mesela? Carmel'i ve arkadaşlarını yerken bir yokluk krizinde değil, pastayı yerken kendini kaptırıyor.
Banane demesi de garip. Bu kadın, kendi kanından olmayan Pekoms istedi diye Pedro'nun hayatını bir şekilde bağışlıyor. Oğulları yenildi diye, her yeri birbirine katıp yenenlerin peşine düşüyor.

2- Linlin küçükken de güçlü, ama insanlara duyarlı. Bu vahşiliğe nasıl ulaştığını görmek isterdim biraz da olsa.

1-Bilinç dışı ise bu handikapın biraz yansıtılmasını beklerdim ben. Oğlunu öldürmüş, diğer çocukları gizliyor mu durumu ondan mesela? Carmel'i ve arkadaşlarını yerken bir yokluk krizinde değil, pastayı yerken kendini kaptırıyor.
Banane demesi de garip. Bu kadın, kendi kanından olmayan Pekoms istedi diye Pedro'nun hayatını bir şekilde bağışlıyor. Oğulları yenildi diye, her yeri birbirine katıp yenenlerin peşine düşüyor.

2- Linlin küçükken de güçlü, ama insanlara duyarlı. Bu vahşiliğe nasıl ulaştığını görmek isterdim biraz da olsa.
Daha çocukken ülke basıyordu şeker için. 15 yaşında falandı. Şeker tutkusu diğer duygularına baskın çıkmış anlaşılan.

Genetik bozukluk ya da deney için kobay olmuştu annesi.Yoksa normal 2 insandı ailesi.Öyle anne-baba dan elbaf kılıcına kolunu sokan birisi çıkması saçmalık.Ki orada haki falan yok düz koluyla kılıcı kırdı.Övülmüş demirciliğe sahip elbaflılar.Soruların maalesef havada kalır başka BM ile alakalı fb görmeyiz.Belki vegapunk bir şeyler açıklar insan dna sı ile alakalı o zaman çıkarım yapılır.Vahşi ve abartı güçlü linlin den,deprem yemiş kafası çatlamayan BB ye vücut konusunda op değişik.

Genetik bozukluk ya da deney için kobay olmuştu annesi.Yoksa normal 2 insandı ailesi.Öyle anne-baba dan elbaf kılıcına kolunu sokan birisi çıkması saçmalık.Ki orada haki falan yok düz koluyla kılıcı kırdı.Övülmüş demirciliğe sahip elbaflılar.Soruların maalesef havada kalır başka BM ile alakalı fb görmeyiz.Belki vegapunk bir şeyler açıklar insan dna sı ile alakalı o zaman çıkarım yapılır.Vahşi ve abartı güçlü linlin den,deprem yemiş kafası çatlamayan BB ye vücut konusunda op değişik.
Güç, Haki konularında eksiklikleri kabullendik. Ama Oda'nın en iyi yaptığı şey karakter motivasyonu ve duygu aktarımı, bu arkta biraz sekmeye uğradı. Beni rahatsız eden kısmı bu. :)

Daha çocukken ülke basıyordu şeker için. 15 yaşında falandı. Şeker tutkusu diğer duygularına baskın çıkmış anlaşılan.
Boşlukları öyle doldurmaktan başka çare görünmüyor. :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık