Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 166 47.7%
  • Sevmem.

Kullanılan: 182 52.3%

• Kullanılan toplam oy
    348
43 tane var. Charlotte Ailesi
İlginç bilgiler var. 18 yaşından 60 yaşına kadar çocuk yapıyor, 50 yaşındayken Onuz çocuk doğuruyor, 1 kere beşiz, 2 kere dördüz, 6 kere üçüz, 7 kere ikiz, 12 kere de tek doğum yapıyor, toplamda 85 çocuk.
Şimdi düşününce belki big mom'ın çocuklarından babalarıyla kalanlar olabilir. Görmediğimiz aile üyeleri ortaya çıkarsa şaşırmamak lazım.

Hep Spirited Away'deki Yubaba gibi hayal etmiştim. WCI'da Wedding Cake!!!! diye delirdiği noktaya kadar beni tatmin etmişti hatta. Ama ondan sonra kadının başına gelmeyen kalmadı. Maymun edildi. Zaten bir şekilde devrilmesi gerekiyordu ama yonkou ağırlığından eser kalmadı. Beni tatmin etmeyen bir şekilde maymun edildi karakter. Yazık oldu.

Serideki en emekçi karakter. Yonkōların hepsi zaten namı yayılmış adamları bulup tayfasına kattı; bu kadın bütün tayfasını sıfırdan, yatak performansı ile kurdu. Hamileyken Roger'la, Garp'la savaştı. Onlarca sene aralıksız hem hamilelik, hem lohusalık geçirdi. Yemedi yedirdi, içmedi içirdi. Hepsine güzel meyveler buldu. Hakkı ödenmez. Kadın anamız...

Dövüşün final kısmında dört adet saçmalığın üst üste gelmesi yüzünden düştü:
1) Law'ın meyvesinin ses kısabilmesi
2) Homie'lerin Big Mom'un sesini duyamayınca mala bağlaması
3) Dövüşün uçan bir adada yapılıyor olması (Bu diğerlerine nazaran daha mantıklı)
4) Tam Big Mom'un düştüğü yerde bomba olması

Dövüşün önceki kısımlarında olan Kid ve Law'ın havadan gelen uyanışları, Law'ın ne hikmetse enerjisinin bir türlü bitmemesi, Kid'in o yaralara rağmen dövüşe devam edebilmesi ve Big Mom'un novaları öldürme şansı varken öldürmemesi gibi saçmalıklardan bahsetmiyorum bile.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık