Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Katakuri

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 356 95.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 17 4.6%

• Kullanılan toplam oy
    373
Oldu zaten.Kaku ile Lucci arasındaki uçurumu söylememe gerek yoktur herhalde.Ya da Croco-Mr1 arasındaki.Luffy o g4ün üzerine 2 p.up daha aldı hatırlatayım.Aynı kalmadı yani.Zoro tüm kek başı Luffy seviyesindeyse bu onun için süper bir şey olur.
Zoro unutsun o zaman en iyi kılıç ustası olmayı. Luffy'nin yardımla Yonko indireceği yerde bir zaten Zoro'da YC1 indirsin. King olmazsa en azından Queen veya Jack'i tek başına indirsin ama o beni tatmin etmez.

Zoro unutsun o zaman en iyi kılıç ustası olmayı. Luffy'nin yardımla Yonko indireceği yerde bir zaten Zoro'da YC1 indirsin. King olmazsa en azından Queen veya Jack'i tek başına indirsin ama o beni tatmin etmez.
Zoro'nun hedefiyle Luffy'nin hedefinin zorluğu asla bir olmadı :( Hedefi olan Mihawk'ın sözü var bu konuyla ilgili.Luffy daha güçlü diye Zoro çöp diye bir şey yok.

Yoooooo gayet normal :) Görünen köy uzakta değildir. King, Kata karşısında olası avantajlara sahip bir abimizdir. Insallah Oda bey 100 bölüme kadar gösterince göreceğiz :(
Gösterince göreceğiz hep birlikte. Ben en güçlü sağ kol kesin Katadır diye düşünmüyorum ama kesinlikle en güçsüzü olduğuna da düşünmüyorum. Bu adamın özel olduğu kaç kere belirtildi. Kendisi de olası avantajlara sahip.

Gösterince göreceğiz hep birlikte. Ben en güçlü sağ kol kesin Katadır diye düşünmüyorum ama kesinlikle en güçsüzü olduğuna da düşünmüyorum. Bu adamın özel olduğu kaç kere belirtildi. Kendisi de olası avantajlara sahip.
King'in avantajı da sorsan ateş der.Adam ateşli kol fırlatıyor yahu.Sakazuki mi sanki bu adam.Dokunabileceği belli değil King'in.Snakeman+gelişen hakisiyle Luffy zar zor dokundu.King'de ne geleceği görme var ne de Snakeman hızı.

King'in avantajı da sorsan ateş der.Adam ateşli kol fırlatıyor yahu.Sakazuki mi sanki bu adam.Dokunabileceği belli değil King'in.Snakeman+gelişen hakisiyle Luffy zar zor dokundu.King'de ne geleceği görme var ne de Snakeman hızı.
King’in ateşininde bir numarasını görmedik. Beklentiler üzerinden konuşuyor sadece. Kata gibi bir gözlemi olmadığı bariz zaten. Belki silahlanmada daha iyidir veya ırkından dolayı gelen bir özelliği olabilir. Ama Kata’nın üstüne koyabileceğimiz bir şeyi yok şu an elinde.

King’in ateşininde bir numarasını görmedik. Beklentiler üzerinden konuşuyor sadece. Kata gibi bir gözlemi olmadığı bariz zaten. Belki silahlanmada daha iyidir veya ırkından dolayı gelen bir özelliği olabilir. Ama Kata’nın üstüne koyabileceğimiz bir şeyi yok şu an elinde.
Sorun o zaten.King bırak Kata'dan üstün olduğunu göstermeyi,aynı seviyede bile olduğunu hissettirecek şeyler yapmadı daha.Argüman olarak da King daha bir şeyi göstermedi deniliyor.Kata da adam akıllı bir olayını göstermemişken partide Jinbei,Bege,Luffy,Pedro gibi adamlarla aynı anda uğraşıyordu.

Son düzenleme:
Katakuri'nin King'den üstün olduğunu konuşmak için çok erken yahu. Daha Wano arcı bitmedi Kaido'nun komutanlarının Linlinin komutanlarından güçsüz olduğunu nereden biliyoruz? Katakuri arc bossu olduğu için ağırlığı ve Luffy ile dövüştüğü için karakterin detayları çok fazlaydı. King artık Luffy'nin alacağı birisi değil bir başkası alır. Ama Luffy dışında birisi aldığı için bu demek değil ki King Katakuriden güçsüz. Bence hemen hemen eşittirler.

Fazla küçümseniyor ama fanları çok iddialı olduğu için küçümsemeler dikkat çekmiyor. Hakkını vermek lazım adamın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık