Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Katakuri

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 356 95.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 17 4.6%

• Kullanılan toplam oy
    373
Tayfanın bel kemiği bu adam. İnsanlarda Kata effect diye bir gerçek hala var olsa da bu böyle.

Aslında Smoothie gayet aklı başında bir tip gibi ama onu da çok pasif resmettiler. Keşke bu kadar Kata'ya yüklenmek yerine biraz olsun Smoothie'ye de rol verilseydi.

Tayfanın şu an içinde bulunduğu durum dolayısıyla övülmesini doğru bulmuyorum. Hele bir de Oven de övülüyor... Şu an o gemide kim olursa olsun, fark etmez.

Katakuri övülecekse, WCI'da yaptıklarından dolayı övülmelidir. Hikaye gereği arka plana atılan tayfa üzerinden değil. Ben böyle düşünüyorum.

Tayfanın şu an içinde bulunduğu durum dolayısıyla övülmesini doğru bulmuyorum. Hele bir de Oven de övülüyor... Şu an o gemide kim olursa olsun, fark etmez.

Katakuri övülecekse, WCI'da yaptıklarından dolayı övülmelidir. Hikaye gereği arka plana atılan tayfa üzerinden değil. Ben böyle düşünüyorum.
+1 Kanka :D

Tayfanın bel kemiği bu adam. İnsanlarda Kata effect diye bir gerçek hala var olsa da bu böyle.

Aslında Smoothie gayet aklı başında bir tip gibi ama onu da çok pasif resmettiler. Keşke bu kadar Kata'ya yüklenmek yerine biraz olsun Smoothie'ye de rol verilseydi.
Gözünü seveyim ne Kata effecti yahu.İnsanlar Marco'yu WB'nin sağ kolu,Beckman'ı Shanks'ın sağ kolu diye otomatik en über yc1 yapmıyormuş gibi konuştun.En hor görülen yc1 bu adam.Mensup olduğu tayfanın dangalaklıklarını zaten görüyoruz.Kaptanı desen den den mushi ile aynı ıq ye sahip.

Son düzenleme:
Gözünü seveyim ne Kata effecti yahu.İnsalar Marco'yu WB'nin sağ kolu,Beckman'ı Shanks'ın sağ kolu diye otomatik en über yc1 yapmıyormuş gibi konuştun.En hor görülen yc1 bu adam.Mensup olduğu tayfanın dangalaklıklarını zaten görüyoruz.Kaptanı desen den den mushi ile aynı ıq ye sahip.
Her çeşit insan var, sen onlara denk geliyorsun demek ki. :) Ben kendi adıma Kata'yı en güçsüz görmüyorum. Aksine özel biri bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık