Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Katakuri

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 356 95.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 17 4.6%

• Kullanılan toplam oy
    373
Bunun bu kadar sıra sürede ve çok uç biçimde olması komik olan zaten.

Böyle bir adam başta tayfasını katletmemeliydi. Değiştirme ile hemen açıklanmıyor.
a shit. trajedilere komik dedi ban pls :S

Reyiz çok kasmamak lazım ya, nasıl iyi bi adamı çıldırmak için bi kötü gün yetiyorsa aynısı tersi için veya diğer ruh halleri için de geçerli olamaz mı :S kurgu sonuçta.

Bunun bu kadar sıra sürede ve çok uç biçimde olması komik olan zaten.

Böyle bir adam başta tayfasını katletmemeliydi. Değiştirme ile hemen açıklanmıyor.
Ben tatmin oldum, boa hannockta bunun gibiydi, sırtını göstermiyordu, savaş zaten uzun sürdü o arada yavaşça değişmiştir.

Küçüklükte ki psikolojik baskıların geleceğe etki olduğunu bildiğini düşünüyorum. Ezik ruhluyu nerden çıkardın?
Haydi ezik ruhlu dememe abartı deyip, senin için ''zayıf bir kişiliği var'' diye düzelteyim.

Geleceğe etki ettiği için zayıflık olarak göremez miyiz? :/ Kendisi diyor zaten bunu manga onaylı. :) Küçüklükteki yaşadığı baskılar çok ilgilendirmiyor o yüzden beni.

Saçma sapan karakter değişimleri ile gözümde tüm ciddiyetini yitirmiş karakter. Öğlen ağzını gördüğü için kendi tayfasından beş adamı öldürebilecek kadar acımasız olan kişi bir saat sonra rakibine sempati duymaya başlıyor. Komik yani.
Uykusundan uyandırıldığı için koskoca filoyu takip edip tüm gemileri parçalayan Mihawk'ın iradesinden etkilendiği birisini öldürmemesi gibi tıpkı değil mi ?

Haydi ezik ruhlu dememe abartı deyip, senin için ''zayıf bir kişiliği var'' diye düzelteyim.

Geleceğe etki ettiği için zayıflık olarak göremez miyiz? :/ Kendisi diyor zaten bunu manga onaylı. :) Küçüklükteki yaşadığı baskılar çok ilgilendirmiyor o yüzden beni.
Ağzını göstermek istememesinin nedenini söyledim orda? Katakuri'nin burdan herhangi - yönü yok onu demeye çalıştım.Bir sonucun nedeni ilgilendirmiyorsa niye sonuçtan bahsediyoruz?

Uykusundan uyandırıldığı için koskoca filoyu takip edip tüm gemileri parçalayan Mihawk'ın iradesinden etkilendiği birisini öldürmemesi gibi tıpkı değil mi ?
Can sıkıntısından değil miydi o yaw? :/

Yalnız karakter değişimi olayı gayet eleştiri alabilir. Naruto'daki karakter değişimleri kadar olmasa da biraz yüzeysel oldu. Gerçi Katakuri için orada ilk kez bencilce davrandı diyebiliriz. Bu yüzden biraz hoş görülebilir. Ancak Mihawk olayı ile aynı görmek garip geliyor. :) Mihawk karakter dışına çıkmıyor orada.

Ağzını göstermek istememesinin nedenini söyledim orda? Katakuri'nin burdan herhangi - yönü yok onu demeye çalıştım.Bir sonucun nedeni ilgilendirmiyorsa niye sonuçtan bahsediyoruz?
Sonuçta zayıflık mı değil mi? Psikolojik baskı yaşaması bunu değiştiriyor mu? Ağzını göstermeme nedeni ise zayıflık olarak görmesi canım. Mangada yazan bu. :bilmem:

Keşke yazdığında kadar da okusaydın ya. Daha ne anlatmak istediğimi anlayamamışsın, bir de açıklama(!) yapıyorsun. İlginç bir yetenek. Beğendim.
Konuyu dağıtarak sıyrılmak. Beğendim.
a shit. trajedilere komik dedi ban pls :S

Reyiz çok kasmamak lazım ya, nasıl iyi bi adamı çıldırmak için bi kötü gün yetiyorsa aynısı tersi için veya diğer ruh halleri için de geçerli olamaz mı :S kurgu sonuçta.
Komik .s

Ben tatmin oldum, boa hannockta bunun gibiydi, sırtını göstermiyordu, savaş zaten uzun sürdü o arada yavaşça değişmiştir.
Kişisel zevkler o zaman. Hancock tamamen gag olayıydı.

İkisi çok ayrı şeyler. Mihawk kendi tayfasını ve arkadaşlarını öldürmüyor. Bu adamlar aşçı bir de, sıradan insanlar. Gemiyle tayfasından birilerini bir tutamam.

Mihawk'ın yaptığı potansiyeli görüp beni geç demekti

Konuyu dağıtarak sıyrılmak. Beğendim.
Hadi sana da Bilal'e anlatır gibi anlatayım. Çünkü anlamamak üzerine master yapmış gibi duruyorsun.

Benim eleştirdiğim durum ne? Mihawk'ın Zoro'dan etkilenmesini övüp, Kata'nın Luffy'den etkilenmesini saçma bir şey olarak görmek. Gördüğün gibi ortada karşılaştırma var. Bir tarafta Mihawk-Zoro, diğer tarafta Kata-Luffy var.

Senin yazdığın mesajda böyle bir durum var mı? Yok. İlk olarak senin benim mesajıma balıklama atlaman hata zaten. Kendi kendine triplere girmişsin bizim haberimiz yok.

Neyse daha devam edecektim de boşa kürek çekmek bunlar.

Hadi sana da Bilal'e anlatır gibi anlatayım. Çünkü anlamamak üzerine master yapmış gibi duruyorsun.

Benim eleştirdiğim durum ne? Mihawk'ın Zoro'dan etkilenmesini övüp, Kata'nın Luffy'den etkilenmesini saçma bir şey olarak görmek. Gördüğün gibi ortada karşılaştırma var. Bir tarafta Mihawk-Zoro, diğer tarafta Kata-Luffy var.

Senin yazdığın mesajda böyle bir durum var mı? Yok. İlk olarak senin benim mesajıma balıklama atlaman hata zaten. Kendi kendine triplere girmişsin bizim haberimiz yok.

Neyse daha devam edecektim de boşa kürek çekmek bunlar.
Ortada bir karşılaştırma var ancak şartlar çok farklı. Bu adamın sırf ağzını gördüğü için tayfasındaki beş aşçıyı katlettikten sonra rakibine yol vermesi saçma.

Mihawk ne buna benzer bir şey yapmıştı ne de Zoro Mihawk'ın rakibi idi.

Onu geçtim, benim mesajımla başlamış bir alıntı var ve sen ona atıf yaparak konuşuyorsun. Balıklama atlamam normal.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık