Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Sabo

Kim Yener?

• Katakuri yener

Kullanılan: 110 48.9%
  • Sabo yener

Kullanılan: 94 41.8%
  • Bu dövüşün galibi olmaz berabere biter.

Kullanılan: 21 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    225
Sabo ace le karşılaştırıyım sonra anlıyacaksınız ne yaptığımı
Hiken vs ilk yumruk
Sabo savaş gemisi filosunun top atışını durdurdu ace birkaç gemi batırdı eşit diyelim
Peki meyvesiz
Ace ejder pençesi yumruğu nu hayatta geçemez
Ace vs Katakuri
Katakuri alır sorun olursa açıklarım
Sabo vs Katakuri
Katakuri ace i kolay almaz ama sabo ace i kötü eder şimdi gelelim asıl savaşa
Sabo ona ilk yumruk gibi bir saldırı yaparsa katakuri zor kendine gelir ama tabi karşılık verir buda aynı şekilde büyük bir yapışkan saldırısı olur sabo ateşle eritir yine zor bela sabo kazanır

Luffy'nin Kata'yı indireceğini düşünüyorsun değil mi? Yani bu arc Luffy Sabo'yu aşmış mı olacak sence?
Luffy Sabo'dan güçlü olabilir ki şu an. Yani Kata ile alakası yok olayın.:D

Bu arada indireceğini düşünüyorum değil. Manga o tarafa kayıyor gibi. Ama Kata'yı aşması gerektiğini çizmiş resmen Mangaka. Şu an Kata Luffy'den daha güçlü.

Son düzenleme:
Luffy Sabo'dan güçlü olabilir ki şu an. Yani Kata ile alakası yok olayın.:D

Bu arada indireceğini düşünüyorum değil. Manga o tarafa kayıyor gibi. Ama Kata'yı aşması gerektiğini çizmiş resmen Mangaka. Şu an Kata Luffy'den daha güçlü.
Anladım. Bence Sabo'nun hala gerisinde Luffy. Hikaye açısından Oda bu denklemi daha baya bir süre bozmaz bence. O açıdan Luffy, bu arc Kata'yı aşarsa Sabo'yu yine de aşmış olmaz benim gözümde.

İlk başlarda kata ateşe karşı dayanıksız diyordum ama ateşe dayanıksız olsa burada luffy üstün gelirdi.
Şöyle bi sıkıntı var. Bu yumruk tokuşturma harici her seferinde Katakuri Luffy'i bastırmıştı. Demek ki haki+ateşe karşı pek etkili değil ki eşit kaldılar. Sabo zaten zırh hakide iyi, üstüne ateşi var. Sürekli haki+ateş kombosuna nasıl dayanacak bu adam. Üstelik Luffy gibi basit bi ateş de çıkarmıyor Sabo.

Anladım. Bence Sabo'nun hala gerisinde Luffy. Hikaye açısından Oda bu denklemi daha baya bir süre bozmaz bence. O açıdan Luffy, bu arc Kata'yı aşarsa Sabo'yu yine de aşmış olmaz benim gözümde.
Sabo en son Fuji tarafından tarumar edilip ortada bırakılmıştı.:) Düşününce bir Amiral o kadar kısa sürede Kata'yı o duruma sokamaz. Kata'yı Luffy bu arc aşarsa Sabo felan hikaye bence.

Kata alır.
Sabo>Luffy denklemi bu arc bozuldu bence.Ha Sabo elbette gelişime açık bir karakter ileride seviye olarak Akainuyu geride bırakacak büyük ihtimalle.(Ve belki yeni kurulan dünya hükümetinin başı olur bilemiyorum)Fakat güncel hallerini değerlendirirsek Kata üstün.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık