Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Marco

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    340
Bu mantıkla marco kimseye yenilmez kaidoyu da yener nasıl olsa sınırsız yenileniyor Kaido elbet yorulur :)
Mantık o değil ki, Kaido belki en az 50000 canı vardır. 300 vuracak gücü vardır. Kata'nın saldırı gücünü Marco'ya göre 1.5 kattan fazla verdim. 50'ye 80. Kata'ya 1 gün dokunulmazlık verdik. 15k da can verdim. Marco'nun meyvesi çok özel. Mf'de Wb kadar saldırı aldı ama ölmedi. 100 lazer yedi en az, magma kafaladı. Marco'nun kendi canı 15k dersek meyvesi en az 60k destek sağlıyordur. Toplamda 100k olmasın da 75k olsun. Yine marco kazanıyor.

Marco çok kotu yenilirdi Luffye haki ile vurdunmu isliyor Marcoya.
Her 2 gr hakisi olan Marco'ya Garp'ın verdiği hasarı veremez.Garp dediğimiz kişinin mf halinin bile amirallerden üstün olma ihtimali olduğu gibi bu adam saf güç+hakiye abanmış muhtemelen.Luffy hem meyve+haki geliştirmiş biri hem de bir amiral ya da Garp gücünde değil.Luffy'nin g4'teki yumrukları bi ihtimal Marco'ya işleyebilir belki ama Garp etkisini yaratmasının mümkünatı yok.

Her 2 gr hakisi olan Marco'ya Garp'ın verdiği hasarı veremez.Garp dediğimiz kişinin mf halinin bile amirallerden üstün olma ihtimali olduğu gibi bu adam saf güç+hakiye abanmış muhtemelen.Luffy hem meyve+haki geliştirmiş biri hem de bir amiral ya da Garp gücünde değil.Luffy'nin g4'teki yumrukları bi ihtimal Marco'ya işleyebilir belki ama Garp etkisini yaratmasının mümkünatı yok.
Bir ihtimal değil işler kong gun işlemiyorsa marcoya luffy ne yapsın g5 mi açsın Marcoya?

Bir ihtimal değil işler kong gun işlemiyorsa marcoya luffy ne yapsın g5 mi açsın Marcoya?
Yoo o zaman sınırına getirene kadar dövüşmesi gerekir Marco'yla.Zaten ben hakili olmasından dolayı g4 yumruklarının işleyebileceğini düşünüyorum ama bi Garp etkisinde olmaz tabii.Öyle bir yazmışsın ki her 2 gr hakisi olan Marco'yu dövecekmiş gibi.

Marcoya sadece hakili saldırılar işlemiyor.Her saldırı işliyor adam da hemen iyileştiriyor.Mevzu tek seferde iyileştiremeyeceği bir hasar vermek.Bunu da Garp yapabiliyor diye her haki kullanan yapacak diye bir kaide yok.

Yoo o zaman sınırına getirene kadar dövüşmesi gerekir Marco'yla.Zaten ben hakili olmasından dolayı g4 yumruklarının işleyebileceğini düşünüyorum ama bi Garp etkisinde olmaz tabii.Öyle bir yazmışsın ki her 2 gr hakisi olan Marco'yu dövecekmiş gibi.
Yoo bende garp etkisinde olmaz diye düşünüyorum Katakuri'nin 2 gr hakisi olduğunu düşünmüyorum düşünenlerle de tartışmaya girmem.

Her ne kadar şu anki durumlarına bakarak Kata desem de Marco tekrar gösterildiğinde hem haki seviyesi olarak hem de saldırı gücü olarak güncelleme alacaktır.

Yoo bende garp etkisinde olmaz diye düşünüyorum Katakuri'nin 2 gr hakisi olduğunu düşünmüyorum düşünenlerle de tartışmaya girmem.
Kata'ya 2 gr hakisi var demedim.Yorumundan ''Marco'yu her hakisi olan yener'' gibi bir anlam çıkıyor demek istedim.Garp muhtemelen hakiye abanmış biri ve bu adamın seviyesi Luffy'den daha da yüksekti.Yani Luffy hem Garp'tan daha düşük seviyede hem de Garp gibi sadece hakiye değil haki+meyveye abanmış biri.Yani Garp'tan daha az verir.Ayrıca bu adamların ikisi de sağ kol.Üç aşağı beş yukarı aynı kalibrede tasarlanmış adamlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık