Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Marco

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    329
Marco daha farklı çıkacak da Katakuri ile denktir fazlası olana Yonkou diyorlar. Şu an ise Kata zaten daha güçlü duruyor.

Kendinden güçlü adamlarla mı kapıştı? Marco'nun Mf'deki Amirallerle bahsettiğin kapışması 5dk yı geçmez.2 saldırı savurdu birde tekmesi var.Bi ara zaten garp tekledi shshshsh.Bide Katakuri'nin Luffy'i hala dövmeye çalıştığından bahsetmişşin.Sanki Marco'nun Luffy'e çok birşey yapabilecekmis gibi.Wano da görürsün Marco'ya liderlik edecek adamın kim olduğuna. Karasakal 0 kayıpla tokatlamis zaten bunlari.Daha neyi tartışıyoruz? Manga'nin şuan gösterdiğine göre Marco en güçsüz sağ kol.
Ace'ye doğru giderken habersizken Garp'tan yumruk yedi.Kaldı ki o Garp'ın mf de bile amirallerden güçlü olma ihtimali hayli kuvvetli.Aynı yumruğu Kata yese gülecek zannediyon galiba ? Bir de tek yemiş demen..:/ Luffy'nin Wano'da Marco'ya önderlik edeceği kesin de değil.Marco bundan sonra o mfde koruduğu çocuğu abi edasıyla izleyecek bence.Buna tam anlamıyla önderlik etmek denir mi bilemedim.

Marco'nun yerinde Kata olsa Teach yine ezer.Mangaka bu adamların ikisini de sağ kol olarak tasarlamış.Aralarında ne kadar güç farkı var zannediyon anlamadım.

Katakuri en güçlü sağ kol olabilir. Böyle bir ihtimal var ama en güçlü sağ kol ,en güçlü adam hep bir tayfada ama yine de denge var. En güçlü, En güçlü sağ kol, en güçlü sol kol, en güçlü 4-5-6 hepsi bir tayfada. Ama denge var.
Yakında Jozu vs Kata çıksa şaşırmam. Amirale omuz attı o zaman döver :D

Ace'ye doğru giderken habersizken Garp'tan yumruk yedi.Kaldı ki o Garp'ın mf de bile amirallerden güçlü olma ihtimali hayli kuvvetli.Aynı yumruğu Kata yese gülecek zannediyon galiba ? Bir de tek yemiş demen..:/ Luffy'nin Wano'da Marco'ya önderlik edeceği kesin de değil.Marco bundan sonra o mfde koruduğu çocuğu abi edasıyla izleyecek bence.Buna tam anlamıyla önderlik etmek denir mi bilemedim.

Marco'nun yerinde Kata olsa Teach yine ezer.Mangaka bu adamların ikisini de sağ kol olarak tasarlamış.Aralarında ne kadar güç farkı var zannediyon anlamadım.
Marco'nun yerinde Kata olsa yine ezilir haklisin.Ama Katakuri Karasakala bodoslama girecek kadarda kuş beyinli değil.

Ayrıca bu arc Luffy'nin sağ kol seviyesine yakin olduğunu çok net söyleyebilirim.Wano da da üstüne koyup gidecek. Haklısın Marco Luffy'i sadece izlemekle kalabilir.:flaugh:

Katakuri ve Marco arasinda çok fazla güç farki olmamali zaten.Ben Katakurinin saldiralini daha üstün,Marco'nunda savunmasını daha üstün bulduğumu Katakurinin bu vs de galip çıkacağını belirttim.Bu oy farkının bu kadar fazla olmasinin tek sebebi de meyve seviciligi başka birşey değil.

Katakuri en güçlü sağ kol olabilir. Böyle bir ihtimal var ama en güçlü sağ kol ,en güçlü adam hep bir tayfada ama yine de denge var. En güçlü, En güçlü sağ kol, en güçlü sol kol, en güçlü 4-5-6 hepsi bir tayfada. Ama denge var.
Öyle bakıyorsan Ben demeyeceksin Shanks demeyeceksin. Kaido gömer diyeceksin. Wb'nin kendi özel tayfası da özel. Denge neye göre var dersen Wb'ye göre var. Sadece bayrak asıyor, kimse dokunmuyor. Wb'nin adamına bulaşmak yasak diye algı var. Dİğerleri türlü türlü şey yapıyor ama Wb kasmadan takılıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık