Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Marco

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    340
Marco ile Katakurinin denk güçte olduğunu düşünmüyorum. Katakuri şuan fazla işlenen bi karakter elbetteki Marcodan daha fazla şey gösterecek.ilerde bütün sağ kollar işlendiğinde Katakurinin en güçsüz sağ kol olacağına inanıyorum.

Beyazsakalın sağ kolunun katakuri olduğunu düşünelim. MF de Marconun yaptıklarını yapabilirmiydi ? Akainuyu tankladı Kizaruyu durdurdu Luffy'i Aokijiden kurtardı Kizaru bu adamı saf dışı bırakabilmek için Kairoseki kullandı. Savaştan sonra Teach'i ve tayfasını durdurmak için bizzat gorouseiler tarafından rakip gösterildi Teach'e ve boş yonkou koltuğuna.

Muazzam bir meyvesi var. Amirallere hasar veremedi diyede hakisinin veya saldırı gücünün zayıf olacağını sanmıyorum. Kum torbası değil bu adam sonuçta sadece meyve ile sağ kol gücüne gelemezsin. (Gura Gura yemedikçe.)

Aralarında büyük fark varmıdır hayır ama gördüğümüz sağ kollar veya yonkou adamları içinde Amirali alabilme ihtimali olacak birini gösterin deseniz Marco derim. En güçlü 5.inci korsan bana göre. İyice işlendiğinde bunu daha iyi anlayacağız.

Cracker ve katakuri'nin meyveleri çok işlevsel. Ellerinde çeşit çeşit güç var. Bu yüzden fizikdel güçleri gear 4'e kıyasla az. tüm güçlerini kullandıkları zaman anca gear 4'ü yeniyorlar.

jozu ve marco gibi tamamen fiziksel saldırı+hız kullanan karakterler cracker ve katakuriye denk rütbedeyseler fiziksel güçlerinin en az gear 4'e denk olması lazım.
Marco'nun iyileşmesi ve jozu'nun sertliği bu karakterleri luffy'nin üstüne çıkarıp kata ve cracker'e denk yapar.

O kadar saldırı gücüne sahip olmasını sağlayacak hakiye sahipse otomatik olarak dayanıklı da olur. Akainu'ya kafa atabilmesi ve garp'ın yumruğundan fazla hasar almaması da bunu gösteriyor.
O kadar dayanıklılığın üstüne iyileşmeyi de katarsak katakuri kolay kolay indiremez Marco'yu.

Meyvesine bakarak hızının çok yüksek olduğunu tahmin ediyorum. Katakuri uzaktan vurmakta zorlanacaktır.

Marco kata'yı çok zorlar. Şuan katakuri yener gibi görünüyor ama değişebilir. Marco'nun kenbunshokusu katakuri'nin vücudunu yakalayacak seviyede değilse kesin kaybeder. Katakuri'nin meyvesi yapışkan olduğu için marco'nun ayağı kata'nın içinde kalabilir (tıpkı gear 4'te olduğu gibi).
Marco'da yüksek kenbunshoku varsa eşit dövüşürler.

Vs şu şekilde gelişir.Katakuri ilk defa Wb korsanlarından biriyle karşılaşacaktır.Marco hakkında hiçbir bilgisi yoktur.Marco da onu tanımıyor ve hakkında bilgisi yoktur.

Vs başlar.Bir süre dövüştükten sonra dövüşün ortalarında Marco tayfasından Jozu'nun ona yaptıklarına sinirlenen Perospero ayağa zorla doğrularak Marco'ya uzaktan jelibon atar.

Bu saldırı Marco'nun dengesini bozar ve Kata'nın mızrağını yemesiyle sonuçlanır.Marco ciddi şekilde yaralanmıştır.Katakuri önce şaşırır ama sonra dövüşe birinin karıştığını anlar.Buna çok sinirlenir ve abisine kızar.

Sonra ben adamın dibiyim der alır mızrağını karnını deşer.Sonra dövüş devam eder.

Yaklaşık 10 dakika sonra Marco'nun yarasının tamamen iyileştiğini kendi yarasının futbol sahası gibi açık olarak durduğunu gören Katakuri Enel'in şok olan surat ifadesine bürünerek bu nasıl olur diye feryat eder.

Marco : Bana anka Marco derler.Bunlar benim için hiçbirşey magmaya bile kafa attım ben.Gerizekalı !

Dedikten sonra Kata'ya tokadı basar.Evire çevire döver.Artık Katakuri'nin pençe izi şeklinde birçok kalıcı yarası olmuştur. :)

Vs şu şekilde gelişir.Katakuri ilk defa Wb korsanlarından biriyle karşılaşacaktır.Marco hakkında hiçbir bilgisi yoktur.Marco da onu tanımıyor ve hakkında bilgisi yoktur.

Vs başlar.Bir süre dövüştükten sonra dövüşün ortalarında Marco tayfasından Jozu'nun ona yaptıklarına sinirlenen Perospero ayağa zorla doğrularak Marco'ya uzaktan jelibon atar.

Bu saldırı Marco'nun dengesini bozar ve Kata'nın mızrağını yemesiyle sonuçlanır.Marco ciddi şekilde yaralanmıştır.Katakuri önce şaşırır ama sonra dövüşe birinin karıştığını anlar.Buna çok sinirlenir ve abisine kızar.

Sonra ben adamın dibiyim der alır mızrağını karnını deşer.Sonra dövüş devam eder.

Yaklaşık 10 dakika sonra Marco'nun yarasının tamamen iyileştiğini kendi yarasının futbol sahası gibi açık olarak durduğunu gören Katakuri Enel'in şok olan surat ifadesine bürünerek bu nasıl olur diye feryat eder.

Marco : Bana anka Marco derler.Bunlar benim için hiçbirşey magmaya bile kafa attım ben.Gerizekalı !

Dedikten sonra Kata'ya tokadı basar.Evire çevire döver.Artık Katakuri'nin pençe izi şeklinde birçok kalıcı yarası olmuştur. :)
Hahaha, güzel olmuş.:D

:good:

Efsane :alkis:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık