Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Marco

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    333
İşte amirali Luffy de uçuruyor, Zoro da karşılık veriyor. Kata daha iyisini de yapar. Ölümüne kapışırlar ve uzun sürer zaten. Benim tahminim h.hakinin de verdiği irade gücüyle Kata olur ayakta kalan.
Hocam lütfen ama zoro fujiyi 1-2 m metre yerinden oynattı sadece o kadar da olsun artık. Fuji istese orda luffy yi alırdı fakat kaçmasına bile yardımcı oldu yani luffy yi yenip götüreyim diye bir niyeti yoktu. Kata amirale hasar verir bunu her sağ kol yapar bence ama benim demek istediğim marconun artık sağ kolluktan çıkmış olması. Artık o sağ kol amiral arası bir seviyededir.

Hocam lütfen ama zoro fujiyi 1-2 m metre yerinden oynattı sadece o kadar da olsun artık. Fuji istese orda luffy yi alırdı fakat kaçmasına bile yardımcı oldu yani luffy yi yenip götüreyim diye bir niyeti yoktu. Kata amirale hasar verir bunu her sağ kol yapar bence ama benim demek istediğim marconun artık sağ kolluktan çıkmış olması. Artık o sağ kol amiral arası bir seviyededir.
Sağ kol ile Amiral arasında ne kadar fark var sence hocam ?

Ben Yonko ile Amiral arasındaki farkı ,Sağ Kol-Amiral arasındaki farkdan fazla görüyorum açıkçası
Yonko 100
Amiral 85
Sağ kol 80
felandır bana göre.
Tabi herkesin düşünces farklıdır bu konuda. Mf de kizarunun wb yi nasıl alaya aldığını ve akainunun performansını gördükten sonra amirallik benim gözümde baya yükseldi ama bir amiral yonko seviyesinde değildir asla bunu wb bize gösterdi.

Tabi herkesin düşünces farklıdır bu konuda. Mf de kizarunun wb yi nasıl alaya aldığını ve akainunun performansını gördükten sonra amirallik benim gözümde baya yükseldi ama bir amiral yonko seviyesinde değildir asla bunu wb bize gösterdi.
Hocam Kizaru'nun mizacı öyle Beckman'a da yapıyor mesela.Mfde Marco'nun ve bu arc Kata'nın yaptıkları bana göre bu adamların amirallere çok yakın güçte olduğu imajını verdi açıkçası

-Marco,Kata'ya vurabilecek kapasitede bir gözlem hakisi olan biri mi ?
-Marco'nun,Kata'nın Strong Mochi gibi G4 luffy'i tokatlayacak kapasitede bir saldırı türü var mı ?
-Marco,Marinefordda Luffy'e yardakçı olurken Katakuri ile Luffy ''KORSANLAR'' gibi ölümüne dövüşüyolar mı ?

Bunları cevapladıktan sonra hala ''Marco dövüşten galip ayrılır!'',diyorsanız,üzgünüm sizi anlayamıyorum.
:D Yardakçı diye biri niye aşağılanır ki. Üstelik bu adam Luffy'i savaşta ölüp gitmesin diye korumuş. Luffy minnet duyarken senin küçümsemen komik.

Gaga da atacak. :/
Gagasına haki basıp alev almış matkap gibi döne döne girişir xD Bu arada Monet'in bile kanat saldırısı var, Marco da yapar. Anka meyvesinden ne çıkaracak onu da merak ediyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık