Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Jack

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    229
Her ikisinin de pek bir numarasını göremedik ama Katakuri'nin yenmesi gerekir.Hiç meyvesine antisine girmeyeceğim çünkü gerek yok, olmadı meyveyi kapatıp bam güm girişir orta zorlukta alır.Bunu serideki yerine göre söylüyorum.Biri bilmem kaçıncı adam diğeri 1. adam Marco dengi yani.Bu Cracker gibi birine rakip olur.

Biri kaçıncı adam öteki kaçıncı adam mantığı "kaptansa yener, Luffy'nin ortağı ise yener" mantığıyla aynı. Yani saçma ve serideki güç dengeleri ile alakası yok. Biri 2. komutan diğeri 15. komutan olsa anlaşılır. Ama ikisi de yonkou has adamı, ikisinin ödülü de 1 milyar ve üstü.. Antilik kuntilik bir konu olmadığı sürece kimse kimseyi orta zorlukta falan alamaz.

diyosunuz ki Big mom korsanları süs diye İmp. olmuş. Neyse bizimkiler tıpış tıpış arkalarına bakmadan giderken anlarız Big mom korsanlarının değerini.

Katakurinin almama durumu olamaz Jacki.
la biraz seri içi dinamikler la biraz.

ve onu bunu geç aşırı erken açılmış bir konu bu reis.

Her ne kadar Kaidou fanı olsam da, son görülenlerden sonra Jack'in 2nd adam olmadığını anladım. Belki 3'dür ama sağ kol olduğunu düşünmüyorum. Bu yüzden Katakuri alabilir.

Adam bi kaç saniyede olsa geleceği görüyor, bir zamanlar Shanks'ın özel gücü olarak düşünülen(bazıları öyle düşünüyor) güç bildiğin bu. Yani baya sağlam eleman, bunun haricinde, adam karizma :D Tek eksisi, bir yere odaklanması gerekiyor gücünü kullanmak için. Bire birde inanılmaz işler gerçekleştirebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık