Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Jack

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    229
Hocam haklısınız Jack dayanıklı ama Kata'da bir o kadar çevik. Jack bir köşede oturup Katanın ataklarını enerjisi bitene kadar karşılar, bitince tekler diyorsunuz da, niye aynı şeyi Kata için de düşünmüyorsunuz? Jack ile kapışan hantal kedi ve köpek bile Jack'in karşısında epey hızlıydılar. Bege'nin uyduruk çakma tankı bile Nekomamushiden daha hızlıydı. Kata sizce ne kadar hızlıdır? Luffy gibi son derece atik bir eleman bile onu yakalamaktan aciz, atikliğini üst seviyelere çıkaran Yılan Moduyla bile zor yakalanıyor adam. Jack bu kadar hızlı, çevik, yapacağı her hamleyi önceden bilen Kata karşısında ne yapabilir. Bence 10 gün Katayı yakalamaya çalışır yorgun düşüp bayılır, sonra Kata 10 gün buna hasar vermeye çalışır o da yorgun düşüp bayılır, sonuç; beraberlik

Jack muhtemelen sağ kol.Geçen birisi King Kaido Quenn Shogun olabilir falan dediydi.Yattı aklıma nedense.

Jackteki fiziksel güç ve dayanıklılık muhtemelen Katakuriden daha iyidir.5 gün durmadan savaşan sonrasında okey oynayan Amirallerin masasına düşmesine rağmen sağ çıkan bir adamı Katakuri alamaz gibi.Tabi mangaka çizmediği dövüşe kafadan bilmem kaç gün diye sallıyor.Çaylak Ace ve Jimbei bile beş gün dövüşmüşken Katakuri de rahat dövüşür.
Bu seride 5 gün dövüşebilmek marifet değil.Amirallerin filosundan da sağ çıkmasında problem yok.Komutan seviyesindeki birini 2 bölümde harcamazdı zaten Oda.O King-Queen-Jack muhabbeti doğrudur bence.Kata'dan sonra Oda'nın sağ kollara ayrı bir önem verdiği belli.Jack'te ne bir sağ kol havası ne bir sağ kol tasarımı var.

Bu seride 5 gün dövüşebilmek marifet değil.Amirallerin filosundan da sağ çıkmasında problem yok.Komutan seviyesindeki birini 2 bölümde harcamazdı zaten Oda.O King-Queen-Jack muhabbeti doğrudur bence.Kata'dan sonra Oda'nın sağ kollara ayrı bir önem verdiği belli.Jack'te ne bir sağ kol havası ne bir sağ kol tasarımı var.
Amirallerden sağ çıkması ve Inu neko ile dinlenmeden 5 gün dövüşmesi net marifettir.Gerçi Amiraller bunu öldü diye bırakmışlar muhtemelen ama sağ çıkmış adam.

Şahsen ben Jackten sağ kol havasinı da tasarımını da aldım.Katakuri de ilk başlarda vermiyordu o havayı.Sonradan açıldı.Komutan Krakeri 3 5 bölümde harcadı lakin Oda :/

@Meiou Shogunun erkek olduğu ile ilgili bir bilgi hatırlamıyorum ben.Olmadi Okama çıkar hallolur mevzu.

Amirallerden sağ çıkması ve Inu neko ile dinlenmeden 5 gün dövüşmesi net marifettir.Gerçi Amiraller bunu öldü diye bırakmışlar muhtemelen ama sağ çıkmış adam.

Şahsen ben Jackten sağ kol havasinı da tasarımını da aldım.Katakuri de ilk başlarda vermiyordu o havayı.Sonradan açıldı.Komutan Krakeri 3 5 bölümde harcadı lakin Oda :/

@Meiou Shogunun erkek olduğu ile ilgili bir bilgi hatırlamıyorum ben.Olmadi Okama çıkar hallolur mevzu.
Aynı seviyedeki adamlar zaten o kadar süre dövüşebilir ne marifeti bu.:/

Kata nasıl vermiyordu ? İlk çıktığında bile görüntüsünden dolayı herkes coşmuştu.Aynı şekilde Bege adama özellikle dikkat çekti.

Cracker'in güçlerini gördük öyle harcandı ama.Yani ona bir nevi işlendi diyebiliriz.Jack'in bir tek İnu-Neko ile dövüştüğünü biliyoruz o kadar.Sadece bu bilgiyle ve gücünü göstermeden aradan çıkaramazdı Oda.

Yok az önce mesajları düzenlerken hata oldu kusura bakmayın.
@Eustass Captain Kidd King'in üstünde Kaido yazıyor buna ne diyeceksin :D
O zaman King bu arkadaş.Tahtıda var

@Hakili Yumruk

Adamın dövüşe ara verme sebebi başka bir işi çıkması.Yoksa devam edecek manyak.Üstelik karşı taraf sürekli dinlenirken bu arkadaş devamlı savaşıyor.Bunun nesi normal ben anlamıyorum valla.Katakuri ilk çıktığında şimdiki verdiği ağırlığı yoktu bana göre.Birilerinin dikkat çekmesi pek bir şey ifade etmiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık