Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 271 80.4%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 50 14.8%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 16 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    337
Dof'un kıyaslandığı adamlara bakın diyenler, Yonkou birinci adamına sağ kıvırmış oluyorlar. Demek ki bu adamın rakibi yonkou. O zaman ben de şu cümleyi kurmak istiyorum.

Dof'un kafes ile yenemeyeceği rakipleri yonkou sadece.

Bu da bir yana, amiral dahi kafesi kesemediği için, kafes Dof'tan güçlü olabilir. Luffy, doğrudan kafesi indirseymiş Dof'la rahat rahat dövüşürmüş çünkü. Bu durumda yine üstteki ile aynı mantık ile;

Yonkou>Kafes>Dof>Fujitora>...>Katakuri

Bu arcı sadece spoilerlarla okuduğum için Katakuri'nin gücü hakkında net bir bilgim yok. Ama yorumlara bakılırsa yener diyenler 1. Komutan ve K. Haki lafından başka şey diyememiş. Doflamingoyu bayıltabilecek kadar fiziksel gücü var mı yok mu bilinmiyor sanırım.

Dof'un kıyaslandığı adamlara bakın diyenler, Yonkou birinci adamına sağ kıvırmış oluyorlar. Demek ki bu adamın rakibi yonkou. O zaman ben de şu cümleyi kurmak istiyorum.

Dof'un kafes ile yenemeyeceği rakipleri yonkou sadece.

Bu da bir yana, amiral dahi kafesi kesemediği için, kafes Dof'tan güçlü olabilir. Luffy, doğrudan kafesi indirseymiş Dof'la rahat rahat dövüşürmüş çünkü. Bu durumda yine üstteki ile aynı mantık ile;

Yonkou>Kafes>Dof>Fujitora>...>Katakuri
Kafes muhabbeti geçmezken birilerini tahrik etmek için bir şeyler yazmışsın ancak, doğru noktalar var.
Kafesi Doflamingonun kendi gücü olarak görürsen bi aydınlanma olabilir.

Yorumları şimdi bakacağım. İlginç bir konu ama Dof'u yenmesi için kafesi kesmesine mi gerek var. Dof'u bir güzel döver. Kafes açılır zaten :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık