Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 283 80.4%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.8%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    352
Bak trollüyor musun bizi anlayamıyorum seni de tanımıyorum ama yinede cevap vereceğim. Bi bitmediniz diyorsun ya ona istinaden sana üyelik tarihini yazdım bu 2.hesabım olmasına rağmen forumu acıldığından beri one piece'i 14 yaşımdan beri takip ediyorum şuanda 28 yaşındayım. Önce bunu bil kendinle karıştıma çünkü bi bitmeyen sizlersiniz.
Smoker'ın kendi görüşüdür olabilir geçerli sebepleri vardır benimde geçerli sebebim var zaten kararsızım dedim.
Bir tarafımdan güç uydurmuyorum bu seriyi uzun yıllardır takip edenlerde forumun eskileride bilir ve öngörür ki bayıltma olayı haushoku haki'nin en basic yeteneği. Oda bu kadar gözümüze soktuğu en sevdiği karakterlere bahşettiği bu özel gücü sence sadece 3 5 güçsüz karakteri bayıltmak için tasarlamış olabilir mi ? İrade gücü veya başka bir şekilde Kral hakisi olan olmayana karşı mutlak bir üstünlük kuracak. Hatta burada iddia ediyorum gün gelicek vs konularına eklenen karakterlerden 1 taraf kral hakili olunca diğeride öyle olmak durumunda kalıcak güç ve kalibre farkından çünkü daha gerçek gücü acıklanmadı burda büyük bir gizem var. Bu varsayımın arkasında şiddetle duruyorum.
Senin için söylüyorum forumu aktif takip ediyosan zaten şunun fakına varman gerekirdi güncelde hangi popüler karakter varsa o tüm anketlerde galip gelir. Ona bakarsan Dof anketlerde Amiral falan alıyordu anlatabiliyor muyum ? 2 3 tane dandik anket eklemişsin 10 kişi oy vermiş adam güncelde olduğu için tabi Kataya atıcak çünkü oda 20 sayıdır herifi arşa çıkardı vs nin bi sonu gelsin o zaman tekrar konuşalım olur mu.
+1
Baştan sona.

Tartışma falan yok herifler uçmuş geçmişte Doflamingo yonkou gücünde diyen vardı eskiden Allahtan azalmış :D

Haliyen aynı bahane senin kaç yaşından beri takip ettiğin umrumda bile değil git cv'ni başka yere yaz trolleyen kim belli kral hakisinin elbette gerçek gücü var ama doflamingo bunu bilmiyor o yüzden kullanmasıda bir şey fark etmez dandik anket demişsin sen sadece hayalperest fan gözlüğüyle bakan birisin git bütün yabancı forumlara gir Katakuri alır diyorlar ki zaten karizmatik olması umrumda değil karizma diye amiral alır demiyoruz doflamingoyu alır diyoruz laflarımı çarpıtma o kral hakisi dediğin güç Chinjao dede'de var.
Nerden biliyorsun bilmediğini ? Beraber mi yazıyonuz senaryoyu. Ben bir varsayımda bulunuyorum ama sen onu kullanmadığını söylüyosun çelişkili. Ben hiçbir zaman dof fanlığı yapmadım bak profil ismimde ne yazıyor ? Ben bu forumda Dof'u en çok gömenlerden birtanesiyim cunku sürekli Issho ile kıyaslıyolardı ama yiğidi öldür hakkını yeme Dof bu serinin gördüğü en acayip karakter.

He bu arada o küçümsemeye calıstığın Chinjao dede bi tarafındaki kıllar ağırmasına rağmen kolezyumda terör estirdi
Gençliğinde bu adamla ilgilenmesi için Denizciler elindeki en büyük güç olan Garp'ı gönderiyorken senin Chinjao yu küçümsemeye çalışman bana komik geldi.

H.hakinin gerçek gücü olsa bile bunun Dof'ta olmadığı bariz. Yoksa Luffy'e karşı bunun üzerinden de bir nutuk çekerdi. Yani her h.haki sahibi olan bunda en iyi olacak diye bir şey yok. Nasıl ki her k.haki sahibi olan Kata gibi kullanmadığı gibi. Kata gösterilen her alanda Dof'un üstündedir. Dof'un hiçbir zaman bir Amiral'e karşı olan bir konusunda daha fazla oy aldığını da görmedim. Öyle bir konu mu var onu bile hatırlamıyorum.:(

Kata için bundan baya bir öncesinde Dof'u savunan bendim. Dof alır diyordum. Ama Kata'nın gösterdikleri Dof'un önüne geçmekle kalmadı bir de üstüne sınıf farkı koydu. Dof ile Kata arasında bildiğin klasman farkı var. Dof dövüş içerisinde gelişir de bir şekilde alır diyorsanız ihtimal var ama gelişmediği sürece Kata'yı yenmeyi geçtim vurabilmesi ihtimali bile yok gibi duruyor. Ama haklısınız biraz daha ilerlesin bakalım. Fakat bana göre ilerledikçe Kata daha güçlü şeylerde ortaya çıkaracak.

Nerden biliyorsun bilmediğini ? Beraber mi yazıyonuz senaryoyu. Ben bir varsayımda bulunuyorum ama sen onu kullanmadığını söylüyosun çelişkili. Ben hiçbir zaman dof fanlığı yapmadım bak profil ismimde ne yazıyor ? Ben bu forumda Dof'u en çok gömenlerden birtanesiyim cunku sürekli Issho ile kıyaslıyolardı ama yiğidi öldür hakkını yeme Dof bu serinin gördüğü en acayip karakter.
1.madem öyle biliyor neden kullanmadı kral hakisinin gerçek gücünü?
2.gözlem hakisi ondan iyi olmadığı için nasıl vuracak ona ?

Sana bi soru.
Shanks'ın meyvesi olmadığı halde Yonkou olmasının sebebi tahmin ediyoruz ki hayvan gibi hakisine bağlı burada hem fikirmiyiz ?
Shanks'ın gözlem hakisi Katakuriden de iyidir bunada hem fikiriz hadi senin için aynı olsun.
Bu ayı oğlu Teach Shank'ın gözüne façayı koydu mu koymadı mı ? Bak koyan gayet iyi koyuyor.
Bu Teach bunu nasıl yaptı gözlem hakisi ondan iyi olduğu için 1 adım öncesini mi düşündü ?
Haki bilmeyen Luffy'den Teach nasıl göz göre göre yumruk yedi ?

O yüzden çok emin olma vuramaz edemez diye. Doffy leş karaktere sahip bir korsan ne yapar eder o konsantrasyonu alır. Katakurinin 1 tane o çirkin at ağızlı klonunu yapar milletin önünde gezdirir bakalım o zamanda o meşhur "sakinliğini" koruyabilir mu. Bak daha kral hakiyi dahil etmiyorum.

Karizmatik olmak artı güç mü veriyor yoksa ben mi seriyi anlamadım ?

Crocodile alabastadaki luffy ye yenildi ama mf de doflamingo ile kafa tutuşabildi.
Boşuna kavga etmeyin E.oda istese dofiyi yonkoyla bile kapıştırır. Olayların fazla ayrıntısına girmeyin çünkü E.oda öyle birşey yapar ki üzülürsünüz.

Genel güçlere baksanız yeterli. Kataya gözlem haki olmadan veya dikkat dağıtmadan dokunulamıyor. Dofinin saldırı gücü ve zırh hakisi kata için yeterlidir fakat gözlemi yetmez. Dikkatini dağıttı diyelim kata hasar alır ama kendini hızlı toparlar ve yine dikkati dağılmasına izin veremez.

Sana bi soru.
Shanks'ın meyvesi olmadığı halde Yonkou olmasının sebebi tahmin ediyoruz ki hayvan gibi hakisine bağlı burada hem fikirmiyiz ?
Shanks'ın gözlem hakisi Katakuriden de iyidir bunada hem fikiriz hadi senin için aynı olsun.
Bu ayı oğlu Teach Shank'ın gözüne façayı koydu mu koymadı mı ? Bak koyan gayet iyi koyuyor.
Bu Teach bunu nasıl yaptı gözlem hakisi ondan iyi olduğu için 1 adım öncesini mi düşündü ?

O yüzden çok emin olma vuramaz edemez diye. Doffy leş karaktere sahip bir korsan ne yapar eder o konsantrasyonu alır. Katakurinin 1 tane o çirkin at ağızlı klonunu yapar milletin önünde gezdirir bakalım o zamanda o meşhur "sakinliğini" koruyabilir mu. Bak daha kral hakiyi dahil etmiyorum.
Teach ile Shanks ne zaman kapıstı ne oldu kapıstılar mi Teach içki icirip eğlenirken mi suratına çizik attı hicbir şey belli değil.

Teach'de ayrıca Kata gibi k.haki de görmedik o yüzden Luffy'nin atağını yemesi doğal.

Ne güzel vs aldırıyosun. Bilinen kadarıyla haki de uyanışta ve bir çok şeyde Kata öndeyken ben sana kaç tane senaryo yazabilirim? Ya da senaryo yazmama gerek var mı?

Sana bi soru.
Gayet basit Shanks logia savunması yapmıyor ikincisi k hakisnini ne seviyede olduğu belli değil karasakal ile dövüşürken hakisi ne durumdaydı 2.kral hakisini söylesende fark etmez şimdiye kadar gücü gösterilmedi Dof bu gücü kullansa kullanırdı.

H.hakinin gerçek gücü olsa bile bunun Dof'ta olmadığı bariz. Yoksa Luffy'e karşı bunun üzerinden de bir nutuk çekerdi. Yani her h.haki sahibi olan bunda en iyi olacak diye bir şey yok. Nasıl ki her k.haki sahibi olan Kata gibi kullanmadığı gibi. Kata gösterilen her alanda Dof'un üstündedir. Dof'un hiçbir zaman bir Amiral'e karşı olan bir konusunda daha fazla oy aldığını da görmedim. Öyle bir konu mu var onu bile hatırlamıyorum.:(

Kata için bundan baya bir öncesinde Dof'u savunan bendim. Dof alır diyordum. Ama Kata'nın gösterdikleri Dof'un önüne geçmekle kalmadı bir de üstüne sınıf farkı koydu. Dof ile Kata arasında bildiğin klasman farkı var. Dof dövüş içerisinde gelişir de bir şekilde alır diyorsanız ihtimal var ama gelişmediği sürece Kata'yı yenmeyi geçtim vurabilmesi ihtimali bile yok gibi duruyor. Ama haklısınız biraz daha ilerlesin bakalım. Fakat bana göre ilerledikçe Kata daha güçlü şeylerde ortaya çıkaracak.
Ya hocam akli salim bir şekilde ortada yorulmamış bir şekilde Luffy vs Dof olsaydı o vs'nin sonucunda ana karakter falan bunları geçtim de Luffy ölürdü bildiğin. 2vs1 atmış Law tarafından neredeyse öldürülüp geri dirilmiş bu adam iç organlar paramparça , elektrik şoku yemiş , steroidli hodyi suyun altında fizana yollayan red hawk yemiş , köprü senin orman benim deli gibi arc başından beri efor sarfedip gelmiş. Yarı ölü halde o gladyatorleri teklerken Luffy değil ayakta durucak nefes alacak dermanı yoktu Gatz mıydı neydi alıp kaçırdı böyle vs mi olur ya box ringindeki bir boksorun cıkıp soyunma odasında dinlemesi gibi ? Bu durumda Dof'un eline düşseydi sizce ne olurdu ? Adamın 2 uzuv koparmışlığı var seride başka bir karakterde böyle açık ve seçik sadistlik ön plana çıkarılmadı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık