Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Cracker

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 88 73.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 31 26.1%

• Kullanılan toplam oy
    119
Sadece meyvesini baz alırsak Katakuri'den daha fazla potansiyele sahip isim.En büyük zayıflığı kişiliği ve darbelere dayanıksızlığıdır.2. zayıf noktasını meyvesi ile kapatmış ama bana göre hiçbir zaman Bisu-Bisu meyvesini tam potansiyeli ile kullanamamıştır.Tobi Roppo ile karşılaştırılsa bile en All Star seviyesi olduğunu Luffy ile olan dövüşünde kanıtlamıştır.

Sadece meyvesini baz alırsak Katakuri'den daha fazla potansiyele sahip isim.En büyük zayıflığı kişiliği ve darbelere dayanıksızlığıdır.2. zayıf noktasını meyvesi ile kapatmış ama bana göre hiçbir zaman Bisu-Bisu meyvesini tam potansiyeli ile kullanamamıştır.Tobi Roppo ile karşılaştırılsa bile en All Star seviyesi olduğunu Luffy ile olan dövüşünde kanıtlamıştır.
Cracker zaten all star seviyesinde bir adam.Tobi Roppo olayı bunun kaymağı oldu sadece.Ha meyve potansiyeli olarak bakarsak bana göre Smoothie'nin meyve>Kata ve Cracker'ın meyve olarak geliyor.

Severim. Tasarımı, kılıç ustalığı ve şeytan meyvesiyle iyi bir kombinasyon yaratan sağlam bir karakter. Daha fazla savaşını görmek isterdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık