Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Cracker Efsanesi

Cracker Efsanesi nerede sonlanıyor?

• 1. Turu geçemez.

Kullanılan: 47 47.0%
  • 2. Turu geçemez.

Kullanılan: 20 20.0%
  • 3. Turu geçemez.

Kullanılan: 15 15.0%
  • 4. Turu geçemez.

Kullanılan: 3 3.0%
  • Hepsini yer.

Kullanılan: 8 8.0%
  • Birinci basamaklar iyi de İkinci basamakların hepsinde pert olur babuş.

Kullanılan: 4 4.0%
  • Abartmışın.

Kullanılan: 3 3.0%

• Kullanılan toplam oy
    100
Turlar kolaydan zora sıralanmamış sanki. Cracker güç olarak Jinbe'den yukarıda, ama anti muhabbetine yenilir muhtemelen.
Zorluğu kendi fikrimce koydum tabi. Doflamingo, Law olmasa Luffy'yi yenerdi diyen de çıkacaktır, Jinbe Luffy'le eşit güçte diyen de çıkacaktır. :T
Jinbe' nin teknikleri ile aynı şey değil tabi ki ama bu adam g4 luffy ile yağmurlu havada 11 saat dövüştü ne kadar arada luffy g4'ten çıkıyor olsa da.

Zorluğu kendi fikrimce koydum tabi. Doflamingo, Law olmasa Luffy'yi yenerdi diyen de çıkacaktır, Jinbe Luffy'le eşit güçte diyen de çıkacaktır. :T
Jinbe' nin teknikleri ile aynı şey değil tabi ki ama bu adam g4 luffy ile yağmurlu havada 11 saat dövüştü ne kadar arada luffy g4'ten çıkıyor olsa da.
Luffy'nin o hali Jinbe'yi teke tekte alabilir miydi acaba?

Konu böyle açılır. Göze o kadar çok hitap ediyor ki.. eline sağlık. Şuanki Law, Doftan aşağı değil hatta fazlası vardır. Eğer Wano öncesi Lawsa bilemem. Jimbei sıkıntı orada da elenebilir. Gerisini yüksek ihtimal temizler.

Konu böyle açılır. Göze o kadar çok hitap ediyor ki.. eline sağlık. Şuanki Law, Doftan aşağı değil hatta fazlası vardır. Eğer Wano öncesi Lawsa bilemem. Jimbei sıkıntı orada da elenebilir. Gerisini yüksek ihtimal temizler.
Teşekkürler. :D
Law' ı bence de biraz düşüreyim, başta hiç koymasam mı diye de düşündüm gerçi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık