Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Chainsaw Man

Üye silindi 1004

Ağzını hayra aç yakışıklı :( Pova-çan (Ben poğaça diyorum kısaca) ölemez, öldürülemez. Daha Denji ile bol sarmaş dolaş sahneleri çizilmeli.
O kadar yıldır konuşuyoruz Power sahiplendiğin gibi kimseyi sahiplendiğini görmedim. Baya sevdin sen bu şam şeytanını.

Dur gitme daha chainsawman konuşacağız.
:d valla bi süredir içeriğine dikkat etmeden okuyorum. haftaya konuşalım ben tekrar okuyayım şöyle bi on yirmi bölüm geriye dönük. tam okumasam da hikayede bi takım derinleşme çabaları gördüm şunun hakkında ne düşünüyorsun diye sorsan diyecek lafım yok :d

Ölümsüz kardeşlerden biri mi öldü şimdi, en sonda da ne oldu tam anlamlandıramadım ama bölüm boyunca Kobeni-çan ter göl içinde kaldı.

Çinli'nin olayı ne hala anlamadım ama Santa'nın kukla iblisliği güzel. Son ölümsüz kardeş de ölmeden önce bir şov yapar artık. Ruslar da bir işler peşindeydi. Herkes yerini aldığına göre aksiyon başlasın artık. Bakalım kim ölecek kim kalacak.

MuzluYulafEzmesi

Beni rahatsız ettiğinden değil ama keşke çizimleri daha güzel olsaydı . Çok güzel bir seri ama çizim kalitesi içerik kalitesinden çok geride . Bu beni çok üzüyor :( Bu arada Power <3 :utan:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık