Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Chainsaw Man

Üye silindi 1004

Bomboş bi bölümdü. Tornado elektrikli testereye kafa atmayı denedi. Reze artık kabak tadı vermeye başladı. Rus ajanı tripleri başta eğlenceliydi fakat her komi gibi tekdüze çünkü komiler sıkıcı tiplerdir. Denji tek at geç uğraştırma okuyucuyu.

Aki'nin iki ayı daha gitti :oleyo: Tayfun İblisi de göçüp gitti bu dünyadan. Niye geldin niye gittin çocuk. Reze ile son savaş olur artık ama Reze kaybedecek gibi de durmuyor. Şark'tan inen Denji ne yapabilir. Yine bir şeyler olur. Power reyiz de yok hala.

Üye silindi 1004

Aki'nin iki ayı daha gitti :oleyo: Tayfun İblisi de göçüp gitti bu dünyadan. Niye geldin niye gittin çocuk. Reze ile son savaş olur artık ama Reze kaybedecek gibi de durmuyor. Şark'tan inen Denji ne yapabilir. Yine bir şeyler olur. Power reyiz de yok hala.
Olmadı Aki 3-4 ay daha verip mutluluklar diler Reze’ye :hhh:

Üye silindi 1004

Aki 2 ay gidince iyice sarıldı Angel'e. Ölmüş bile olabilir şimdiye. Reze'ye kalırsa ona da ömründen verir ama yeter mi :bilmem:
Denji’yle beraber ortaya alsalar indirebilirler sanki. Bana öyle geldi. Denji biraz daha kararlılıydı bu bölüm. Aki de zaten iki ay daha verdi, bu saatten sonra dünya yansa umurunda olmaz :hhh:

Denji’yle beraber ortaya alsalar indirebilirler sanki. Bana öyle geldi. Denji biraz daha kararlılıydı bu bölüm. Aki de zaten iki ay daha verdi, bu saatten sonra dünya yansa umurunda olmaz :hhh:
Tayfun aradan çıkı, ortalık sakinleşir. Aki, Angel Denji'nin yanına gider. Şiddet İblisi hatta Himeno-çan falan bile gelebilir. Toplu dalarlarsa yorgun Reze inebilir ama inmeyebilir de. Adam her şeyi çizebilir. Tahmin etmek zor.

Belki Denji ile Reze birlikte kaçarlar ve mutlu son :ühü:

Üye silindi 1004

Tayfun aradan çıkı, ortalık sakinleşir. Aki, Angel Denji'nin yanına gider. Şiddet İblisi hatta Himeno-çan falan bile gelebilir. Toplu dalarlarsa yorgun Reze inebilir ama inmeyebilir de. Adam her şeyi çizebilir. Tahmin etmek zor.

Belki Denji ile Reze birlikte kaçarlar ve mutlu son :ühü:
Reze katliamın dibine vurduktan sonra onunla kaçma ihtimali pek mümkün değil bence. Reze’yi başta çok sevmiştim fakat yok şu an ölesiye tiksiniyorum. Keşke Power Babe gelip gereken ayarı verse Reze’ye. Fakat kendisi Reze’yi görse çığlık ata ata kaçar. Angel ve Aki desteğiyle bence temizinden alır Denji.

Reze katliamın dibine vurduktan sonra onunla kaçma ihtimali pek mümkün değil bence. Reze’yi başta çok sevmiştim fakat yok şu an ölesiye tiksiniyorum. Keşke Power Babe gelip gereken ayarı verse Reze’ye. Fakat kendisi Reze’yi görse çığlık ata ata kaçar. Angel ve Aki desteğiyle bence temizinden alır Denji.
Denji, tüh güzelim kızın süt gibi bacağını kestim vah ki ne vah, diyen bir tip. Reze kandırmak istese ya da gerçekten yüz verse Denji balıklama atlar gibime geliyor. Reze ölmez kaçar ya bir şekilde uzaklaştırılır bence, beklentim o yönde. Ama Denji tarafından öldürülmesi de olası. Her seçenek cazip geliyor :flaugh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık