Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Cennet Mahallesi Pirates vs. Akasya Durağı Kaizokudan

Kim alır?

• Cennet Mahallesi Pirates

Kullanılan: 83 84.7%
  • Akasya Durağı Kaizokudan

Kullanılan: 15 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    98
Yalnız sonradan fark ettim; ferha D. Ve senora pink'in tartışıp birbirini götürme gibi bir durumu da olabilir. Tekrar düşünmem lazım.:bilmem:

konuya ilginiz için teşekkürler. taraflardan favori korsanlarınızı da yorumlarda belirtmeyi unutmayınız. benim favorilerim;

cmp -> Mage Kako
adk -> Rose Comb

Ferha D.yi hiçbir kadının yoldan çıkaramadığı doğru değil finalde Mrs. Wonderfulu aldatıp uzak denizlere yol alıyor.
Yalnız Cennet Mahallesinde her kavgayı ayırıp tarafları nezarathanete atan komiser eksik kalmış oda Shanks veya Kaido olsun :flaugh:

Yalnız sonradan fark ettim; ferha D. Ve senora pink'in tartışıp birbirini götürme gibi bir durumu da olabilir. Tekrar düşünmem lazım.:bilmem:
Olmaz. Söz konusu mahalle itibarıysa kavgayı kenara bırakıp tek yürek oluyorlar.
Ferha D.yi hiçbir kadının yoldan çıkaramadığı doğru değil finalde Mrs. Wonderfulu aldatıp uzak denizlere yol alıyor.
Yalnız Cennet Mahallesinde her kavgayı ayırıp tarafları nezarathanete atan komiser eksik kalmış oda Shanks veya Kaido olsun :flaugh:
Komser, diğer takımın kaptanı. Konunun bugı o, dahil olamaz.

Cennet mahallesi tayfası güçlü gibi görünse de kendi içinde birbirini yiyen Rocks korsanları gibiler. Ama akasya durağı tarafı güçsüz olsa da birbirlerini destekleyen bir arada duran insanlar. Eğer Senora Pink'in zayıf noktasına oynarlarsa tereyağından kıl çeker gibi rakibi ekarte edebilirler. Geriye Senora Pink'in para aşkı kalır ki o konuda da Oboyana'nın zengin ailesi ve The Stone'un kıvrak zekası ile olayı çözebilirler gibi.

Ben Kaizokudan diyorum.

Eğer Senora Pink'in zayıf noktasına oynarlarsa tereyağından kıl çeker gibi rakibi ekarte edebilirler. Geriye Senora Pink'in para aşkı kalır ki o konuda da Oboyana'nın zengin ailesi ve The Stone'un kıvrak zekası ile olayı çözebilirler gibi.
Senora Pink'in zayıf noktası olan para demişken hazır, seriye bir karakter daha ekledim. Lütfen kontrol ediniz.

Cennet mahallesi tayfası güçlü gibi görünse de kendi içinde birbirini yiyen Rocks korsanları gibiler. Ama akasya durağı tarafı güçsüz olsa da birbirlerini destekleyen bir arada duran insanlar. Eğer Senora Pink'in zayıf noktasına oynarlarsa tereyağından kıl çeker gibi rakibi ekarte edebilirler. Geriye Senora Pink'in para aşkı kalır ki o konuda da Oboyana'nın zengin ailesi ve The Stone'un kıvrak zekası ile olayı çözebilirler gibi.

Ben Kaizokudan diyorum.
Çok güzel noktalara değinmişsin. Ayrıca ADK'lar taktiksel saldırılarda epey uzman. Hep rakiplerinin arkasından girip işlerini bitiriyorlar. Gel gelelim saldırı güçleri CMP'lara göre epey düşük.
Ayrıca Mage Kako karakteri kimlik değiştirme yeteneğiyle ADK'nın arasına girip içeriden çökertebilir. Bilinir ki Mage Kako karşısında The Stone bile çaresiz kalır.

Mage Kako eğer CMP'ları bir arada tutabilirse sadece Father D. Olphin ve Señora Pink bile yeter. Kurnaz karakterler ve saldırı gücü daha yüksek olan karakterler barındırmaları sebebiyle ADK'ların taktiksel üstünlükleri anlamsız kalır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık