Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Cavendish vs. Rob Lucci

Kim alır?

• Cavendish

Kullanılan: 18 32.7%
  • Lucci

Kullanılan: 35 63.6%
  • Berabere

Kullanılan: 2 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    55
Cavendish handikaplı, çünkü asıl vurucu gücü Hakuba'yı kontrol edemiyor. Lucci ise hangi seviyede bilinmiyor. O yüzden berabere verdim oyumu.

Şayet iki tarafta handikaplarını giderirse Cavendish derdim.

2 sene öncesinin çöpü Bellamy Cavendish kadar olmasada ona yakın bir seviyeye çıkabilmiş.Lucci bu bağlamda Vergo Dof arası bir güce sahip olacak.

CP 0 başı olmuş adam zaten iki yıl sonrasını ne tartışıyorsunuz? İki yıl sonrası net Lucci. İki yıl öncesi tartışılacaksa tartışılır. Ki onda bile Lucci ağır basıyor.

CP 0 başı olmuş adam zaten iki yıl sonrasını ne tartışıyorsunuz? İki yıl sonrası net Lucci. İki yıl öncesi tartışılacaksa tartışılır. Ki onda bile Lucci ağır basıyor.
İki yıl önce de Spandam'ın altında emir eriydi ama. Kurumun başına geçmek güç seviyesi belirtmiyor.

İki yıl önce de Spandam'ın altında emir eriydi ama. Kurumun başına geçmek güç seviyesi belirtmiyor.
Evet ama filo amirali gibi düşün olayı. Gerektiğinde savaşa dahil olabiliyor bu adam. Spandam gibi değil. Spandam sadece emir veriyordu. Bu adam ise savaşabiliyor da. Çok güçlü olmuştur.

2 Yil öncesi Cavendiah alir. 2 yil sonrası ise Lucci daha güçlü gelir diye düşünüyorum. Seri sonunda ise Cavendish daha güçlü olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık