Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çatı Dövüşü ve Genel Savaş Hakkında Düşünceleriniz

Hocam bak, mangaka kendi yazdığı doğrulara karşı çıkıyorsa, ben de isyan etmekte haklıyımdır.
Aynı tayfadaki karakterleri değerlendiriyoruz. Tabi ki serideki yerleri açısından fark olacak. ?

Tamam da hocam, bu adam Kaido'yu aşabiliyorsa, Mihawk'a neler yapmaz diye düşünebiliyor musun? Bu adamın zirve hali = Deiku seviyesi(şuan o seviyede Mihawk var).
Kaido'yu teke tek aşmıyor. Mihawk'ı hangi seviye de görüyorsun da şu an neler yapacağını sanıyorsun merak ettim. :/

Tamam da hocam, bu adam Kaido'yu aşabiliyorsa, Mihawk'a neler yapmaz diye düşünebiliyor musun? Bu adamın zirve hali = Deiku seviyesi(şuan o seviyede Mihawk var).
Zoronun kaidoyu aştığını nereden çıkardın. Alt tarafı kesti . Ölümcül bir hasar vermedi.
Ayrıca luffyde bir yumruk atti kaido yere düştü. Ozaman Dünyanın en güçlü adamını geçti şimdiden? Neden 1vs1 atmıyor ki luffy . Dünyanın en güçlü adamına bunları yapanın başkasının yardımına ihtiyacımı var?

Zoronun kaidoyu aştığını nereden çıkardın. Alt tarafı kesti . Ölümcül bir hasar vermedi.
Ayrıca luffyde bir yumruk atti kaido yere düştü. Ozaman Dünyanın en güçlü adamını geçti şimdiden? Neden 1vs1 atmıyor ki luffy . Dünyanın en güçlü adamına bunları yapanın başkasının yardımına ihtiyacımı var?
Aştı derken dayanıklılığını aştı, kesebildi yani, o anlamda.

Kaido ve Zolo aynı tayfada değil brom. Şuan Şanks ile eşit görüyorum Mihowk'u.
Zoro ve Kaido aynı tayfada demedim. Onu Zoro ve Sanji açısından yazdım. @Chris anlamıştır. Sinirlendiğin için okumadın galiba düzgün?

Mihakw ve Shanks'ı eşit görüyorsan Zoro şu an ona hiçbir bok yapamaz. En fazla olsa olsa Zoro, Wano sonu 1. Komutan olur.

Zoro ve Kaido aynı tayfada demedim. Onu Zoro ve Sanji açısından yazdım. @Chris anlamıştır. Sinirlendiğin için okumadın galiba düzgün?

Mihakw ve Shanks'ı eşit görüyorsan Zoro şu an ona hiçbir bok yapamaz. En fazla olsa olsa Zoro, Wano sonu 1. Komutan olur.
Sen ne görüyon mihawk'ı? Vista seviyesi mi?

Dayanıklı olmak demek kesilemez olmak değildir. Dayanıklı olmak alınan yorgunluğa ve hasara karşı direnç göstermek demektir.
Hobaaa. Ben kesilmez demedim, ilk gösterimde zaten kocaman bir çarpı işaretiyle tanıtılmıştı Kaido. Kimin kesebildiği meçhul idi, Oden'in yaptığını gördük. Ben şahsen Oden'in kesebilmesini doğal karşılıyorum zira eleman Roger ve Wb ile kılıç tokuşturacak seviyede var. Burada sıkıntılı şey Zoro tarafından kesilebilmesi. Zoro kesebiliyorsa Mihawk ne yapmaz?

Hobaaa. Ben kesilmez demedim, ilk gösterimde zaten kocaman bir çarpı işaretiyle tanıtılmıştı Kaido. Kimin kesebildiği meçhul idi, Oden'in yaptığını gördük. Ben şahsen Oden'in kesebilmesini doğal karşılıyorum zira eleman Roger ve Wb ile kılıç tokuşturacak seviyede var. Burada sıkıntılı şey Zoro tarafından kesilebilmesi. Zoro kesebiliyorsa Mihawk ne yapmaz?
Yoo, Amiral seviyesi veya o seviyelere yakın görüyorum. Ve Wano sonunda Zoro, Mihawk'la dövüşmekten hala uzak olacak.

Odenin kestiği yer ile zoronun kestiği yerin boyutu veya derinliği aynımı?
9 kınlar da kesti kaidoyu?
Ayrıca odenin kesmesi normal demişsin. Oden Roger ve wb ile kılıç tokusturdu doğru ama sonra ne olduğunu hepimiz gördük. Kendisi diyor bunlar farklı seviyede diye.

Ayrıca odenin dışında başkasının kesmemesi gerektiği tamamen senin bakış açın.
Ayrıca suanki mihawk ile oden in seviyesini kıyaslama yapmanda ayrı bir kafa. Daha neler yapabileceğini görmedik.
Kılıç tokusturdu dediğin zaman hiç beklenmedik anda koştu saldırdı Beyazsakala. Rogerle kılıç tokusturayim derken ağzı burnu yamuldu. Karekter meselesi istese whitebardda ayni seyi yapabilirdi.

Ayrıca kesilemez diyorsun. Sonra zoro tarafından kesilemez diyorsun. Ne yazdığına dikkat et ozaman. Biz senin kafanda düşündüğün şeyi göremeyiz. Yazdıklarından anlamaya çalışıyoruz.

Bence Big Mom Kaido'ya hala ihanet edebilir. Çok klişe ve çoğu kişinin aklında olan bir düşünce bu, ama bence hala olasılığı yüksek. Yani mesela ben korsanlar kralı olmak isteyen bir kadınım diyelim.

Rakiplerimin biri tek kollu, kendisine ordu falan kurmaya kasmayan relax bir adam. Diğeri ise yeni yeni benim ligime çıkan biri. Beni tek uğraştıracak adam Kaido. Kaido denen bu adam o kadar güçlü biri ki, One Piece'i bulmak için onunla ittifak yapmayı ve kavgamızı Op'u bulduktan sonrasına ertelemeyi kabul ediyorum.

Sonra beş tane velet çıkıyor. Bir şekilde Kaido'ya ciddi bir hasar veriyorlar. Bu veletlerin çabası sayesinde aramızdaki denge bozuluyor ve Kaido'dan o an için daha güçlü bir hale geliyorum. Kaido'yu elimden alabilecek kimse de yok etrafta.

Ben böyle bir senaryoda diğer beş adamı boşverip Kaido'ya Allah ne verdiyse girerdim. :s

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık