Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Carmel Ana Kim?

Sizce Carmel Ana kim?

• Kullanılan toplam oy
    74
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tanımadığımız biri çıksın tahmin edilebilir olmasını sevmiyorum. Zaten yaşlı olan bütün karakterleri koymussunuz ankete. Bunlar çıkmasın sıkıcı olur.

Sen Carmel diyosun çeviri Caramel diyor burada yorum yapan arkadaşlar Caramel diyor kafam karıştı benimde doğrusu buysa böyle kalsın.
İngilizce çeviriside ilk yanlış yapılmış .. Ses benzerliğinden caramel diye hatalı çevrilmiş önce. sonradan düzeltilmiş

Benzerlik şu şekilde
カ(ka)ル(ru)メ(me)ル(ru)

カ(ka)ラ(ra)メ(me)ル(ru)

Sen Carmel diyosun çeviri Caramel diyor burada yorum yapan arkadaşlar Caramel diyor kafam karıştı benimde doğrusu buysa böyle kalsın.
İlk çeviride Caramel yazıyordu. Sonradan romanize hali Karumeru yani Carmel olarak söylendi. Hatta Wikia sayfasında özellikle Pudding'in kafesi Caramel Kafe ya da bildiğimiz karamel ile karıştırılmaması söylenmiş.

Her kimse Luffygil onun sayesinde kurtulacak(nasıl ki kyrosun heykelini gördük sonra olaylara dahil oldu, aynı şekilde carmel de öyle olacak)

Luffy'nin tayfadan en az birinin tanıdığı biri olacaktır bence. Bonney bakkin gibi kişiler bana uzak geliyor. O yüzden Luffy'nin annesi dedim ankette.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık