Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Carmel Ana Kim?

Sizce Carmel Ana kim?

• Kullanılan toplam oy
    74
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Puddingin annesi = Big Mom = Big Momun değer verdiği fotoğraf Caramel Ana :D
Biraz çelişkili bir yorum oldu ama neyse.
Fake olabilir.

Misal fotodaki gerçek BigMom'dur , ruhunun büyük kısmını oraya hapsetmistir, Sauron gibi.
Gördüğümüz onun yerine geçen göstermelik bedendir. BigMom bu sayede yüz yaşından yaşlıdır sürekli beden değiştiriyordur falan. Resimdeki orijinal ruh hasar alınca da bedeni zarar görüyordur

Fake olabilir.

Misal fotodaki gerçek BigMom'dur , ruhunun büyük kısmını oraya hapsetmistir, Sauron gibi.
Gördüğümüz onun yerine geçen göstermelik bedendir. BigMom bu sayede yüz yaşından yaşlıdır sürekli beden değiştiriyordur falan. Resimdeki orijinal ruh hasar alınca da bedeni zarar görüyordur
Yok onu bende mantıklı buluyorum hatta ankete bile ekledim. Çelişkili bulduğum şey Puddingin annesi ya da Big Mom demen.

İvankovuda ekleyecektim vazgeçtim.

Fake olabilir.

sen olsan bu teori ve düşünceye göre resmi ortada savunmasız bırakıp hedefmi yaparsın? Yoksa çok sağlam bir yere mi saklarsın ? Daha çok duygusal bir hassasiyet olması daha mantıklı

Son düzenleme:
Bence hiç biri deği. Şu Cariobou'yu kurtaran yaşlı kadın olduğunu düşünüyorum ilk gördüğümde beri. Tabi adını bilmiyoruz. Maksat farklı bir düşünce olsun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık