Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Captain Tsubasa

Beğendiğiniz Bir Seri Mi

• Kullanılan toplam oy
    77
Bildiğim kadarıyla mangaya bağlı kalarak yapacaklar.
Edit: Bölümü henüz izlemedim ama sadece bazı şeyleri günümüze uyarlayabilirler. Akıllı telefon vs gibi.
2. bölüme bakarsanız, Tsubasa'nın babası karısından gelen mesaj okuyor Android telefondan. Baya baya günümüz teknolojisi ile harmanlayacaklar.

2. bölüme bakarsanız, Tsubasa'nın babası karısından gelen mesaj okuyor Android telefondan. Baya baya günümüz teknolojisi ile harmanlayacaklar.
İlk bölümü izledim geçen hafta. Açılışta gördüm direk babasının elinde akıllı telefon vardı. Manganın ilk bölümünü genel olarak günümüze göre işlemişler. 2. bölüme de bakmadım henüz.
Dışarıdan nasıl gözüktüğünü görüyorsun. Âlim!
:sapkali:

İlk bölümü izledim geçen hafta. Açılışta gördüm direk babasının elinde akıllı telefon vardı. Manganın ilk bölümünü genel olarak günümüze göre işlemişler. 2. bölüme de bakmadım henüz.

:sapkali:
Opening'i diyorsan hiç bakmadım, ilk bölüm heyecanı ile farketmemiş bile olabilirim. 2. bölümde epey bariz belli olduğu için farkettim.

Dün 9 bölümüde izledim biraz daha üstüne düşebilirler aslında yani biraz daha akıcı ve hızlı olabilir tek yaptıkları şey fotoğraf koyup sonra o fotoğrafın yanlarına hareket eden ince bir bant gibi bişe koyuyorlar sahne hareket ediyormuş gibi duruyor saçmalık yani fotoğraf izliyoruz sadece çok manasız

Rezalet. Bir bölüm dayanamadım. Bir şeyin yenisini yaparken ruhunu söküp almak mecburiyetinde değil kimse. Zaten ilk seri ve shin serisi çok güzeldi sonra saçmaladı.

Bir kere her sezonda sıfırdan başlamak ne çeşit bir ruh hastalığı bilmiyorum. Shin serisinden sonra tsubasa nın brezilya ve diğerleri ile birlikte toplu Avrupa macerası sonrası dünya kupası ile bu iş bitecekti. Nerelere geldi güzelim seri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık