Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Çanlar Kaido İçin mi Çalıyor?

Sizce Kaido için hangi handikaplar gerçekleşebilir?

• Eski dostlar düşman oldu yeğen tayfa çıldırdı...

Kullanılan: 2 8.0%
  • Baba- oğul çatışması kaçınılmaz dostlar isyan var Rıza baba!..

Kullanılan: 8 32.0%
  • Kozukiler bir yerlerden, birşeyler hortlatacaklar ...

Kullanılan: 1 4.0%
  • Geliyor geliyor novalar vs Kaido geliyor...

Kullanılan: 12 48.0%
  • Emniyet güçleri olaya el koyar amiral ve denizcileri bekliyorum...

Kullanılan: 8 32.0%
  • Koca Ana çıldırdı fiyatlar yarı yarıya...

Kullanılan: 9 36.0%
  • Eski beyazsakal tayfası ucundan ufukta görünür...

Kullanılan: 9 36.0%
  • Karasakal üçüncü meyve için geliyor, gelecek şanım yürüsün

Kullanılan: 6 24.0%
  • Yok devenin nalı devrimciler ne arar pazarda...

Kullanılan: 1 4.0%
  • Shankusu ve kaido iki ayyaş buluşup halay çekecekler...

Kullanılan: 3 12.0%
  • Ve Odenin kılıçları ejderhanın kellesini alır...

Kullanılan: 2 8.0%

• Kullanılan toplam oy
    25
Az kalsın; E) HEPSİ diyecektim. Bana göre;
  • Kaido'nun oğluyla sorun yaşama ihtimali var
  • Bm'nin kazık atma ihtimali var
  • Denizcilerin gelme ihtimali var
  • Marco'nun gelme ihtimali var
  • BB'nin gelme ihtimali var
Kısacası Kaido handikaplardan handikap beğensin bu arc. Zaten osurukçular tayfası(Luffy-Law) handikap olmazsa bir halt yiyemez. Bünyeleri handikapla çalışıyor adamların.
Bu savaş > Mf olması için e şıkkı olması gerekir.

Yoksa Mf'nin gölgesinde, sönük, yetersiz bir savaş olarak kalacak manga tarihinde... Bu kadar handikapla ancak düşer kaido

Seçenek bence gayet. Adam kendisini öldürebilecek kimse olmadığından ötürü depresyonda. Gökyüzü Adası'ndan falan atlıyordu artık can sıkıntısından. İntihara meyilli dolayısıyla bayağı.
Evet asĺında benzerini düşündüm hata önceden attığım bir yorum var.
Kaidonun nasıl ineceği belli neredeyse kesin bilgi yani; Adam bunları dövmekten harap ve bitap düşecek, ben vurmaktan bezdim bunlar dayak yemeye doymadı arsız veletler oynamıyorum deyip kafa üstü atlayıp boynu altında kalacak ve yılların emektar kadrolu canavarı kederinden düşecek.
Olmaz demeyin,

Aslında fena fikir değilmiş:oleyo2:

Güncel değilim tam ama 3 sayı falan kaldı güncele.Bilmiyorsam affet.Wano Dünya hükümetinin erişim alanı dışında değil miydi?Donanma falan gelemez öyleyse
Normalde doğru. Ama bizimkilerin ayak bastığı yer en kibar şekilde ifade etmek gerekirse yol geçen hanı olduğu için bu bilgiyi çöpe atıyoruz :)

Bu savaş > Mf olması için e şıkkı olması gerekir.

Yoksa Mf'nin gölgesinde, sönük, yetersiz bir savaş olarak kalacak manga tarihinde... Bu kadar handikapla ancak düşer kaido
Katılıyorum. Ipini koparan gelecek.

Ortaya karışık bir savaş görürüz. Bir Yonkou'yu düşürmek öyle kolay olmasa gerek. 2-3 korsan tayfası ile Wano halkının küçük bir kısmı yeterli diyen varsa onu bilemem.

Big Mom ve tayfası tam bir soru işareti bu savaş için, ne yapacakları merak konusu. Şimdilik Kaido tarafında gözüküyorlar, ama herhangi bir sürpriz görür müyüz?

Big Mom ve tayfası tam bir soru işareti bu savaş için, ne yapacakları merak konusu. Şimdilik Kaido tarafında gözüküyorlar, ama herhangi bir sürpriz görür müyüz?
BM kendi gibi koca bir soru işareti Oda BM'yi wanoya getirme sebebi gayet açık ve anlaşılır. Savaşsa bi dert savaşmasa ayrı bi dert. Şahsen
Kaido ve Bm vs Bizimkiler aynı karede muhteşem olur diyorum, sonra ne olur bilemem ciddi bir atraksiyon mangaya çok puan getirir.

Ben de öyle düşünüyorum ama Kaido'ya ihanet etmesi bir yerde Luffy'le aynı safa geçmesi anlamına geldiği için diyorum yok ya, etmez herhalde. Ona da sinirli ya bayağı.
Neden aynı anlama gelsin ?

Kaido'ya sağlam bir hasar verip "sana Mugiwara benim demiştim" deyip asrın salaklığını yapabilir. Sonra kendisi de geberip gider. Mutlu son.

Bigmom' ın handikaplarını kullanacaklar bence. Malum yemeden duramayan BM için sadece onun yiyebileceği bir sofra hazırlanacak, kadının karnı tok olsun da parti boyunca sorun çıkarmasın diye. Bizim çocuklar da BM' nin yemeğini yok edecekler. Aç kalan BM çıldırıp Kaido' nun ne kadar etli butlu adamı varsa hüp hüp gömmeye başlayacak. Döve döve tayfasına aldığı adamların löpür löpür çiğnenmeden yutulduğunu gören Kaido da sen misin demeden BM' nin boğazına yapışacak. Tabi anne babalarının kavga ettiğini gören çocuklar da durmayacak yerlerinde, onlar da katılacak kavgaya. Bu sırada bizimkiler de sağ kalanlara son darbeyi vurucak. En son da yine BB şerefsizi gelir ortaya mum diker heralde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık