Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Canavar Üçlü Güç Artışları İncelemesi

Ciddi manada bu forumda Jimbei gömülürken her yerde savundum. Adama Arlong muhamelesi yapıyorlardı resmen :D Croco ayarı görenler falan fistan. Fakat şuan hakettiğini buldu. Fazlasının ise doğru olmadığını düşünüyorum.
Marco, Vista, Jozu gibi elemanlar Aceden güçlü elemanlar. Ace o tayfada 4 numaraydı. Kk oğlu olmasına rağmen 550m ödüllüydü. Ne olursa olsun amiral tek attı. Bak onun 2 sene eğitim görmüş hali Sabo geldi yine sağ kol diyemiyorum adama tam olarak(potansiyelli gerçi bu amiral olur seri sonu)
Ace, Snack, Jimbei, flying six lideri işte bunlar hep ilk 3lü altı elemanlar. O ilk üçlüler
Vista, jozu, marco, cracker, smothie, kata, jack, queen, king hepsi çok farklı seviye.
Katılmadığım noktaları hemen söyleyeyim. 1. Ace'in ödülü Beyazsakalın yaşlanmasından ötürü aktif olmayan bir tayfaydı ve üzerine Ace saydığın diğer üçüncü kumandanlara göre çok daha geçti. Zaten bu seride ödüllerin ne kadar dengesiz olduğunu benim kadar iyi sen de biliyorsun şimdi ödülü 330 olan Cavendish ödülü 320 olan Zoroyu alabilir mi onu bırak zorlayabilir mi ? :) Ya da perospero'nun 700 beli ödüle sahip olmasına rağmen 600 beli ödülü olan snack'in eski 4 kumandan olması garibine gitmiyor mu ? Bu seride ödül çok aşırı detaylı ve ince ayrıntılı belirlenmiyor.
Vista'yı Ace'den güçlü görmene bir şey demiyorum çünkü mantıksız değil :) Ama Sabo Sağ kol seviyesi kesinlikle sağ kol nasıl diyemiyorsun Kor amiralin iki saniyede suyunu sıktı. Issho ile daha güzel fight yaparlardı da ikside meyvesine hakim değil Issho zaten tam olarak amiral seviyesinde değil Sabo Amiral seviyesinde olmasada bence bir sağ kol eder.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık