Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Canavar Üçlü Güç Artışları İncelemesi

Dalgasına yazdım ayrıca
Evet 50 lik luffy 40 lık kid 38 lik law 95 lik kaido yu yenecek. Buna cidden inanıyor musun. Aradaki ucurum okadar geniş değil. :D
Kid'in seviyesi belli değil
Luffy yc1 üstü amiral e yakın
Law çok ezikleniyor ama bu adamın gamma knife saldırısı adamı içten yarıyor ve kaidou dof gibi kendini dikemezde.

Kaptan: Luffy
Trio: Zoro-Jinbe-sanji.
Olay bu kadar basit, Akainu ve BM tanklamış adam ile vergodan tekme yiyince ayağı kırılmış adam bir tutulursa buna kargalar bile güler. Ayrıca potansiyel konusuna katılmıyorum, yaşı daha 46. Beyaz sakal 30 lu yaşlarda God Valleyde Roger&Garptan tokadı yerken 20 yıl sonrasında dünyanın en güçlü adamı olmayı başardı, Oyabun'un önü hala açık zannımca. Ha Oda zaten bu adam bence yaşını başını almış, biz bunu yaşlı üçlüye koyalım orada takılıp dursun derse onu bilemem. Ben tayfadaki Nami-Chopper-Ussop üçlüsüne deli gibi ayar kapıyor iken bir de işlevsiz bir balık adam istemem, zaten Sunny'i nuhun gemisine çevirdiler iyice.

Yaklaşık 1000 bölüm "Canavar Üçlü" teması aynıydı arkadaşlar. Jimbe'yi konuya daha sonra ekleyebilirim belki ama eklesem bile Jimbei'nin Zoro, Luffy, Sanji kadar p-up alacağı bir mecra yok. O yüzden konunun içeriğinde herhangi bir ekleme-çıkarma yapmayı düşünmüyorum.

Zoro şuan bile güçlüdür Jimbeiden. Gerçi tayfa içi sıralama o kadar garip ki atıyorum. Franky, Chopper, Robin, Brook 4lüsünü tam sıralamaya koyamıyorum

Yaklaşık 1000 bölüm "Canavar Üçlü" teması aynıydı arkadaşlar. Jimbe'yi konuya daha sonra ekleyebilirim belki ama eklesem bile Jimbei'nin Zoro, Luffy, Sanji kadar p-up alacağı bir mecra yok. O yüzden konunun içeriğinde herhangi bir ekleme-çıkarma yapmayı düşünmüyorum.
Aynen katılıyorum bu hamsi asla Muhteşem üçlüyü geçemez Jinbein yaşı ve potansiyeli belli.

Zoroda henüz hiç görmediğimiz kral hakisi hakkında yazdıkların dışında gayet mantıklı olmuş. Bir de Skypia öncesi gözlem hakisi olduğunu düşünmüyorum. Bana tamamen refleksler sayesinde gibi geliyor.

Sanji'nin suitini Franky ve Usopp modifiye edebilir diyenler olmuştu. Eğer haklılarsa bu bir güç artışı sağlar mı? Franky ve Usopp suiti daha etkili ve güçlü hale getirebilir mi? Yoksa sadece suitin görünüşü mü değişir?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık