Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[C-8] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    88
  • Anket kapatılmış .
İşin cıvığını çıkartan kişiler olduğu için herhalde ama tabii bu noktada ne şekilde karar verilmesi en doğru olur bilinmez. Kasıtlı olarak defalarca oy değiştiren kişiler tespit edilebilseydi ya da 2 seferden sonra değiştirme yasaklansaydı güzel olabilirdi.
Bence isteyen istediği kadar değişebilmeli. Yani bir çok kere değişmesi, bilerek değişmesi cıvıklık olarak algılansa bile kişinin kendisiyle alakalı. Bir başkası ile alakası olmadığı için ben pek önemli olduğunu düşünmüyorum.

Bence isteyen istediği kadar değişebilmeli. Yani bir çok kere değişmesi, bilerek değişmesi cıvıklık olarak algılansa bile kişinin kendisiyle alakalı. Bir başkası ile alakası olmadığı için ben pek önemli olduğunu düşünmüyorum.
Bir hak suistimal ediliyorsa o hakka sahip olan kişinin hakkının elinden alınması gerekir diyeceğim de ne o bu forumda mümkün ne üzerinde bu kadar durulması gereken bir şey ne de yeri. Sen de haklısın ne diyeyim. :(

Kesinlikle. Adamın bildiğin alternatif kişiliği var ya anca Hakuba'yı görünce dibi düşer milletin. Bizim Usopp'un neyi eksik sanki :D

Benim kendi içinde korkaklığıyla savaşması çok hoşuma gidiyor şahsen. Zaten dediğin gibi yaptıklarını ya da gücünü inkar eden kişi objektif olamaz. Kalan kısmı da sübjektif tabi :)
Zaten onu aştığı zaman hayallerine ulaşmış bizim bekledigimiz şekilde birisi olucak.

Bir hak suistimal ediliyorsa o hakka sahip olan kişinin hakkının elinden alınması gerekir diyeceğim de ne o bu forumda mümkün ne üzerinde bu kadar durulması gereken bir şey ne de yeri. Sen de haklısın ne diyeyim. :(
İşte sorun da bu. Ben bir hakkın suistimal edildiğini düşünmüyorum. Kişinin kendi hakkı bu. Fikri değişir, değiştirilebilir. Ama bu başkasının hakkını halel getirmiyor.

İşte sorun da bu. Ben bir hakkın suistimal edildiğini düşünmüyorum. Kişinin kendi hakkı bu. Fikri değişir, değiştirilebilir. Ama bu başkasının hakkını halel getirmiyor.
Bu şekilde doğru bir ölçüm yapılamaz ki. Gidişata göre karar değiştirmek falan bunlar ölçümü kirletir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık