Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Busoshoku Haki vs Kenbunshoku Haki

Hangisi daha yararlı?

• Kullanılan toplam oy
    126
Tamam ikisi birbirini bir nevi tamamlıyor ama illa biri olcak deseler b.hakiyi seçerdim.Açıklaması da yukarıda dediğim gibi hem savunma hem saldırı avantajına sahip olması.
Sadece yumruk yumruğa dövüş odaklı bakarsan mantıklı olabilir ama k. hakinin tabi farklı işlevleri de var.
Daha iyi veya kötü demiyorum.
Ben Zoro fanı olduğum için b hakiyi seçtim diyorum :good:
Adam dürüst en azından. :)
Anketin olayı da hangisini isterdin değil mi zaten? Kolay seçilecek bir şey olsa güzel bir anket olmazdı. İkisi de önemli onu anladık, hangisini seçersin?
K. hakinin daha bi mistik havası var. En azından sosyal hayatına katkısı olur, işe yarar. :)

Şöyle düşün hayvansı bir b.hakin varsa gelen saldırıları görmesende olur.Birde şöyle düşün hayvansı bir saldırıyı b.hakin zayıf olsa bile k.hakin çok iyi diye savuşturabilirsin.Savunma anlamında ikiside denk gibi ama b.hakin olmadan istediği kadar k.hakin olsun saka gibilere çizik ataman.

Düz düşünürsem kesinlikle b. haki derim. Zaten başlangıçta k. hakiden ziyade b. haki seni bir yere taşıyor, bunu gördük. Enel meyvesiz olsa hayal edin. K. haki de üst seviye ama meyvesiz olsa ortalama biri bir şekilde yakalayınca işini bitiriyor. B. hakide o seviye olunca seni kafadan komutan ayarı yapıyor. Sadece k. haki ile komutan olamazsın ama sadece b. haki ile komutan olursun. K. haki ise o seviyeden sonra işe yarıyor.

İkisi de önemli diye şık varsa diğerlerine niye oy verelim. Tabi ki ikisi de önemli. Sorunun amacı hangisinin daha önemli görüldüğü değil mi?

Son şık olmamış. Modlar el atsın lütfen. :artiz:

OP evreninde sıfırdan bir yolculuğa çıkacak olsam ve başlangıçta birinde usta olma seçeneği sunsalar b.haki'yi seçerim. Belli bir seviyeye kadar önüme geleni tokatlarım bu sayede. Ancak bir noktadan sonra ikisi de şart.

Konunun adı b.haki vs k.haki.Konuyu açan arkadaşta hangisi daha yararlı diye sormuş zaten.''Her ikisi de önemli'' seçeneği bence de kaldırılmalı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık