Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Buggy vs. Usopp

Kim kazanır?

• Buggy

Kullanılan: 0 0.0%
  • Usopp

Kullanılan: 2 50.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 2 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
En azindan ben kimden alinti yapmamam gerektigini ogrendim. :hhh:

Madem bu kadar Doflamingo faniyim buyur Doflamingoyla alakali mesajlarimin mantiksiz kisimlarina cevap ver. Tabi bulabilirsen.

Adamın o mesajından hard Dof fanı olduğunu nereden çıkardın? Hadi hard Dof fanı diyelim. Bunun tartışmayla ne alakası var. Sıvamışsın söyleyecek laf bulamayınca konuyu geçiştirmişsin.
Ben kimin ne olduğunu biliyorum da, siz neden gocundunuz?Bu adam milleti aşağılayan ve beğenmediği yorumları sürekli saçma bulan bir adam ise ben de onunla konuşmak istemiyorum. Op güzel bir seri ben severek ve beğenerek okuyorum ama kimseyi ilahlaştırmıyorum. Kaldı ki usoppun buggy i yenmesi doflamingonun halihazırda marcoyu yenmesinden çok daha olası. Kimlerin doflamingo marcoyu parçalar dediğini de biliyorum. Usopp>buggy , Marco>>>Doflamingo.

Ben kimin ne olduğunu biliyorum da, siz neden gocundunuz?Bu adam milleti aşağılayan ve beğenmediği yorumları sürekli saçma bulan bir adam ise ben de onunla konuşmak istemiyorum. Op güzel bir seri ben severek ve beğenerek okuyorum ama kimseyi ilahlaştırmıyorum. Kaldı ki usoppun buggy i yenmesi doflamingonun halihazırda marcoyu yenmesinden çok daha olası. Kimlerin doflamingo marcoyu parçalar dediğini de biliyorum. Usopp>buggy , Marco>>>Doflamingo.
Millet beni topa tutacak etmedikleri laf kalmayacak,uc bes kisi ile ayni anda tartisirken sen ve senin gibi bir kac tartisma nedir nasil yapilir bilmeyen tip gelip laf atacak tum bunlar yetmez gibi admin gelip sahsima deli diyecek ve bunlardan sonra susucam oyle mi?

Burasi Buggy vs Usopp konusu ama ne yapip edip isi Doflamingoya ceken sensin bence sende bir antilik durumu var.

Bir de dediklerini ispatlarsan sevinirim. Hani ben milletin yorumunu sacma buluyormusum ve de birilerini assagliyormusumya.

Millet beni topa tutacak etmedikleri laf kalmayacak,uc bes kisi ile ayni anda tartisirken sen ve senin gibi bir kac tartisma nedir nasil yapilir bilmeyen tip gelip laf atacak tum bunlar yetmez gibi admin gelip sahsima deli diyecek ve bunlardan sonra susucam oyle mi?

Burasi Buggy vs Usopp konusu ama ne yapip edip isi Doflamingoya ceken sensin bence sende bir antilik durumu var.

Bir de dediklerini ispatlarsan sevinirim. Hani ben milletin yorumunu sacma buluyormusum ve de birilerini assagliyormusumya.
Ispatlamama gerek kalmamış ban yediğini anlatmışsın hocam. Kaldı ki ben sizin yorumlarınızı da gayet zevkle okuyordum muhalefet olmanız hoşuma gidiyordu. Bana saçma veya boş konuşuyorsun demiş olsanız bile. Ama birinin zekasıyla ilgili mesaj yazdığınız zaman ki admin size deli lafını başka konuda söylemişti tabiki doğru değil buna lafım yok. Yani yoksa ben sizinle neden geçim edemiyim ki. Yani herşeyi geçin ben marco alır desem ve gerçekten saçma bir yorum yapsam tamam saçma diyin buna da lafım yok ama boş konuşma falan gibi kırıcı kelimelerden bozuluyor insan.

@grandmaster
Geçmişinizi bilmiyorum ama demeden geçemeyeceğim Keşke cümleye senin gibi dof fanlari şöyle böyle diye başlayacağina hiçbir ek koymayip senin gibiler diye baslasaydin. Çok tutarsız duruyor:/ Danki dof fanları ayrı bir ırk ,oluşum gibi

@grandmaster
Geçmişinizi bilmiyorum ama demeden geçemeyeceğim Keşke cümleye senin gibi dof fanlari şöyle böyle diye başlayacağina hiçbir ek koymayip senin gibiler diye baslasaydin. Çok tutarsız duruyor:/ Danki dof fanlarından ayrı bir ırk oluşum gibi
Hocam siz derken ben kibarlık eki olan sizden bahsediyorum :)

Üye silindi 1004

Ya şaka yapıyorum tabii ki Buggy alır. Buggy, Mihawk'la denk ayrıca, Mihawk'ın öğrencisi Roronoa Zoro'nun böbreklerini çalmıştı. Şunu unutmamak lazım eğer Buggy olmasaydı, Luffy hayatta Ace'e ulaşamazdı. Buggy olmasaydı Law savaş alanına gelmeyecekti. Buggy medyayı kullandı. Beyazsakal bile Buggy'den korkuyordu, onun gücünün eşsiz olduğunu biliyordu. Dünya'nın en güçlü adamı bile Buggy'den izin istedi ve Buggy'e yağ çekti. Burada kimse Beyazsakal, Buggy'e yağ çekmedi diyemez. Hakikat bu. Buggy, Usopp'dan daha çok Luffy'nin hayatını kurtardı. Buggy bir savaş lordu. Ayrıca bugün Shanks bildiği her şeyi Buggy'den öğrendi. Oda bile Buggy'nin en yüce ve sevilesi olduğu konusunda ısrarcı. One Piece Buggy'dir, Buggy One Piece'dir.

Dünya'nın en güçlü adamının bile yağ çektiği Palyaço Buggy. Roronoa Zoro'yu öldüresiye döven vahşi kahraman. Zoro bile aslında Buggy'nin korsanı, Oda Zoro'yu Buggy için doğurmuş. Bu okuduklarınız troll gibi geliyor çoğunuza ama, son dediğim ağır gerçek. Buggy kraldır gerisi yalandır. Gold Roger, Gold Rogersa sebebi Palyaço Buggy.

Ya şaka yapıyorum tabii ki Buggy alır. Buggy, Mihawk'la denk ayrıca, Mihawk'ın öğrencisi Roronoa Zoro'nun böbreklerini çalmıştı. Şunu unutmamak lazım eğer Buggy olmasaydı, Luffy hayatta Ace'e ulaşamazdı. Buggy olmasaydı Law savaş alanına gelmeyecekti. Buggy medyayı kullandı. Beyazsakal bile Buggy'den korkuyordu, onun gücünün eşsiz olduğunu biliyordu. Dünya'nın en güçlü adamı bile Buggy'den izin istedi ve Buggy'e yağ çekti. Burada kimse Beyazsakal, Buggy'e yağ çekmedi diyemez. Hakikat bu. Buggy, Usopp'dan daha çok Luffy'nin hayatını kurtardı. Buggy bir savaş lordu. Ayrıca bugün Shanks bildiği her şeyi Buggy'den öğrendi. Oda bile Buggy'nin en yüce ve sevilesi olduğu konusunda ısrarcı. One Piece Buggy'dir, Buggy One Piece'dir.

Dünya'nın en güçlü adamının bile yağ çektiği Palyaço Buggy. Roronoa Zoro'yu öldüresiye döven vahşi kahraman. Zoro bile aslında Buggy'nin korsanı, Oda Zoro'yu Buggy için doğurmuş. Bu okuduklarınız troll gibi geliyor çoğunuza ama, son dediğim ağır gerçek. Buggy kraldır gerisi yalandır. Gold Roger, Gold Rogersa sebebi Palyaço Buggy.
Ellerine sağlık, iyi güldüm sayende. :D
Böyle yazmaya devam et, güzel oluyor. :good:

Serinin yapım aşamasında zoronun sirk kaçkını olup buggynin tayfasında olmasını konuyu açarken eklese iyi olurmuş aslında. :D Zaten Usopp'a yardırmış buggye iki kelam yazmış Lord efendi :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık