Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bu Üye Çok Dikkat Çekiyor

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
Bence sen görmek istediğin gibi görüyosun. Ne zaman söyleyecek bi sözüm olsa smok'a söylerim. Hatta bikaç kez bana özelden sitem etmişliği de vardır. Ayrıca smok'un çok kez tartıştığını ve hatta karşısındakine kalayladığını gördüm.

Eyvallah sacıt :) Canım sıkıldığında en kolay sıkkınlığımı atabildiğim kişisin. Bide satanist olmasan on numara çocuksun :D

Eyvallah sağolasın.

Kaybetmek biraz iddialı bi kelime olmuş. Ama temelde haklısın, eyvallah.

Yalnız o ilk forum devrimi değildi. 5 senede baya bi devrim oldu. Sen sonuncuya yetişmişsin, eyvallah.

Yusuf bana aşık mı oldun birader? Yorumun yarısında benden bahsetmişin :D Canı sıkıldığında eğlence olsun diye ortamı karıştıran olacak o. Bide SS kim la benimle başa çıkacak? Ben ona sert davranmıyorum da öyle görünüyo :D

Benim yorumlarıma gelirsek unuttuğum çok kimse olacak şimdiden kusura bakmayın. Son zamanlarda üyelere çok dikkat etmiyorum. Kimmiş, daha önce ne demiş, kimin fanıymış çok fazla umursamıyorum.

Smoker: Forumda her haltımı anlattığım, onunda nerdeyse her haltını bildiğim iki kişiden biri. Entellektüel anlamda, geyik anlamında ve op bilgisi olarak çok takdir ettiğim, sevmesem bile sırf hatırı için okuyup/izlediğim tavsiyeleri olur. Bi türlü reel de görüşememiş olmamızsa uzun zamandır sıkıntıdır.

frtztrk: Utangaç, asosyal, tembel ama ballı sevdiğim eleman. Ferit troll olmadığı zamanlarda çok iyidir. Üzerindeki baskı arttığında baskıyla başa çıkmakta zorlanır, kararları her daim başkası alsında sorumluluk bana kalmasın ister. Muhabbeti (trollük yapmazken) çok hoştur.

D-Rose: Eski ateşli zoro fanlığından çok uzak, saygılı, kendisine kitlenilen işi yapan, karşısındakini kırmamya çalışan biri.

Thor: Foruma ilk kayıt olduğunda çok dikkat çeken bi üyeydi. Zamanla bu özelliğini yitirse de son zamanlarda eski tarz bi kaç mesajını gördüm.

Dattebayo..!: Mod olmadan önce daha cevvaldi sanki. Şimdi daha bi olgun gibi geliyo bana.

nef-i: Nerdeyse hiç ciddi mesajını görmediğim, bütün yaşamını geyik konular arasında kendine özgü espri anlayışıyla geçiren üye. Ramazan da iftar buluşmasında bizi bi dünya yürütmesi ve oruçlu olduğumuz için kimseden küfür yememesi ayrı bi ankdottur.

Dragon: Geçen hafta şahsen de tanıştığım, güzel, uzun ve anlaşılmaz mesajlar yazan üye.

ch3rl0b11n: İlginç bi şekilde tanıştıktan 2 gün sonra en önemsediğim hadiseyi anlattığım, edebiyatsever, memur çocuğu, ( :D ) muhabbet insanı kimse. İnsan sanat tarihi okuyan birinden divan şiirinden ziyade rönesans resimleri, antik yunan heykelleri duymayı beklesede klasikten şaşmayan ve benim anarşist tarafımı bi türl sindiremeyen kimse.

T1T4N: Halı yıkamak gibi ulvi bi görevi olan(!), vakti zamanında hıyarlık makamına da oturmuş hayatın anlamını komedi de arayan, senelerdir geyikten şaşmayan üye.

Tensei: Eski gamaşullah yeni tensei. Naruto konusunda çok sağlam bi bilgi birikimi olan, zekasını kullanmak yerine öfkesini kullandığı için çoğu zaman kızdığım ama son dönemde mutasyon geçirip bambaşka biri olmuş olan genç. Vaktiyle ayrıldığı kız arkdaşını foruma reklam etmek suretiyle kızgınlığıma mazhar olmuştur.

Venomemre1907: Ergen adminim. Foruma admin olduğu dönem ergenliğin baharında olan, her ayrılığında abi dünya yıkıldı diye gelen üç gün sonra ben onu unuttum diyen, muhabbeti iyi, adminliği ve etrafında şakşakçı bulunmasını hayat felsefesi edinmiş genç.

karolla: Yüzyılın gelecek vaadeden zoro fanı ünvanına sahip olmuş zoro fanlığı konusunda redterör'ü bile sollamış, genel de hiç katılmadığım ve bi çoğunu anlamsız bulduğum mesajları olan üye.

RedTeroR: Zoro, shanks, garp, WB, mihawk dışında bi konudan bahsedildiği sürece son derece anlayışlı, kibar ve makuldür. Ama sözü edilen kişilerden bahsediliyosa kişiliği değişir ve bambaşka biri olur. Bu konularda kendisiyle bi çok kez tartışmış deneyimli biri olarak kaçmanızı tavsiye ederim.

Invictus: Kendisinin ekürisi ve benim çekirgem bold siteye uğramaz olduğundan beri eksik görünen, asosyalliğin dibinde yaşayan, hayatı anime izleyip, manga okumakla geçen smok'un çekirgeliğini de bi dönem yapmış, atışmaları ekstra komik olan üye.

kaan4259: Yorumlarını beğendiğim, reelde de tanışmak istediğim ama iki seferdir denk gelemediğimiz, özgüven problemi olan üye.

Jacques: Vakti zamanında muhabbet ettiğim ama ne hakkında konuştuğumuzu bile hatırlayamayacağım kadar uzun süre olan, mesajları düzeyli, okunabilir kişi.

metades: Eski üyelerden son zamanlarda pek göremesem de güzel mesajları olan ve yanlış hatırlamıyosam ace fanı kimse.

luffydesper: Ailenizden kesinlikle uzak tutmak isteyeceğiniz, muhabbeti hoş, her zaman üzerinden eğlendiğim, billur geçerken çok keyif aldığım, muhabbeti güzel, müzik zevki kötü olan sato :D

Wtf. : Muhtemlen en fazla uğraştığım, laf soktuğum, anlamsız kararlar üstadı, saçma teoriler mimarı, saf, iyi niyetli, etrafın düşüncelerini fazla önemseyen kardeşim gibi sevdiğim forumun şirini olan şahsiyet.

darkspeed: İlginç çizgileriyle her zaman garipsediğim, nerdeyse hiç muhabbetim yokken bile dalga geçtiğim ve olumsuz bi tepki almadığım, kendine özgü espri anlayışı olan ve edebiyat konusunda istekli olsa da başarılı olmayan mühendis adayı.

straw-hat: Gerçek bi don kişot olan, tek başına kalsa da inandığı şeyleri savunmaktan ve forumun gediklilerine laf söylemekten çekinmeyen, benim kadar eski olmasına rağmen 5 senedir hiç muhabbet etmediğim gedikli mod. Görevi kaç kez bıraktı kaç kez geri aldı bilmiyorum.

Millennium Wizard: Özellikle bleach konusunda sürekli umut besleyen, sürekli bleach hakkında konuşmak isteyen, büyük umutlarla transfer ettiğim ama çıktığı ilk maçta pozisyona bile giremeyen, sonrasında futbola küsüp komple uzaklaşan editör.

Reiper: Her buluşmada muhakkak adı geçen yazdığı dilekçe tadında mesajlarından bahsedilen, reel de farklı, forumda farklı olan savcı adayımız. Mesajlarında 1920'lerden kalma bi dil kullanmadığında forumun kendini imha edeceğine dair bi söylenti de mevcut :D

Lovecook Sanji: En fazla ilgi alanı paylaştığım iki dostumdan biri. Hakkımda her haltı bilen diğer kişi. Sık sık görüştüğüm, birlikteyken sürekli eğlendiğim, her buluşmamızda dünyanın çayını içtiğimiz, karşısındakinin her isteğini kendisi zarar görmesi pahasına yapan, SS gibi ulvi bi mahlas'la seslendiğim, muhabbetinden çok keyif aldığım, foruma yazdığı her uzun mesajdan sonra hayırdır sen uzun bişey yazmışın diye dalga geçtiğim, çok emek ederek bi yerlere getirdiği güzide bi konusunun kendini bilmezce silinmesi üzerine küskünleri oynamaktan bi türlü vazgeçmeyen çok yakın arkadaşım.

ArishiTeRu: Olmadık yerlerden ilginç teoriler çıkaran, oynadığı absürt online oyunla ilgilenmediği zamanlarda muhabbeti çok keyifli olan, özellikle basket konusunda şakası olmayan, kültürlü, düzeyli ve ihtiyar zat.

Ryuk: Geyik yapmak konusunda başarılı olan, espri anlayışını sevdiğim, mesaj yazdığı dönemde güzel mesajlara sahip olan, sığ değilim tesadüfen bunu aldım gibi beni pek tatmin etmeyen bi açıklamaya sahip kişi.

yobi: Forum eğlenceleri dendiğinde aklıma ilk gelenlerden olan, mizahi yönü gelişmiş mühendis adayı. Asosyallik konusunda ferit'le yarışacağına inanıyorum.

Ryuzaki Lawliet: Ölümüne near savunucusu olan Death Note mangasında hayatın anlamının gizli olduğuna inanan L fanı üye.

GncGLSN: Forumun diktatörü olan, şuan askerde gün sayan 3-4 aya tekrar yanımıza dönecek olan, düzen ve dil takıntılı, forum için sürekli çabalayan, reelde sağlam faşist olan eski modumuz.

Provision: Kendi yaş grubu içerisindeki muhtemelen en bilgili kişi olan, beşiktaş taraftarı, bi türlü kesin dönüş yapamayan, kendi modluk döneminde her yerin gül bahçesi kıvamında olduğuna inanan, muhabbeti güzel, sohbet etmeyi sevdiğim eski mod.

MondeM: Önemli bi mevzumu paylaştığım bana elinden geldiğince yardım eden, muhabbeti güzel, cana yakın, mimar adayı ve forumda benden daha eski bi kaç kişiden biri olan kardeşim.

Locrian: Üye olduktan hemen sonra dikkatleri üzerinde toplayan, katılmasam bile mantıklı teorileri olan, sonraları forumdan kaybolan üye.

Akagami No Shankusu: Muhabbet etmeyi sevdiğim, kişisel sorunları hakkında konuşmaktan çekinmeyen, forumda var olduğu dönemlerde güzel mesajları olan eski mod.

Mr. Prince: Muhabbeti keyifli, arkadaşlığı güzel, resimden anlayan, ingilizcenin kitabını yazmış, sanji fanı, animeleri HD izleme takıntılı, hayata sarı doğarak 3-0 önde başlamış öğretmen kimse.

Master of Puppets: Üslubundan dolayı hedef olsa da söylemleri genel itibariyle mantıklı olan, ruh hali değişikliklerini istemsizce herkese gösteren, uzun zamandır sitede görmediğim üye. Kafası güzel olunca msn'de, face'de kimi bulursa ona sarar :)

yummy: Muhabbeti pek tatlı olan, kpss illetini bi türlü atlatamamış, vaktiyle kendisini bi çok kişinin kız sandığı, bol anime izleyen, şekilci arkadaş.

Enkai: Bi türlü reel de muhabbet etme şanısını yakalayamadığım, forumdaki mesajlarını beğendiğim, görece tarafsız kimse.

cicer_: Uzun zamandır kendisinden haber alamadığım, bi dönem hayalet gibi sürekli sitede imzası olan ama kendisi olmayan, konuşmayı sevdiğim, eski mod.

Hasat: Son bi kaç denememizde bi türlü denk gelemeyerek konuşamadığımız, menejerlik fanı, sağlıkçı kimse.

Bayram: Anime/manga konusunda sürekli vakit bulan, adını bile duymadığım animeleri izlemiş, konuşmaktan çok dinlemeyi seven, sırf kendisiyle muhabbet edebilmek için bi kaç kilometre yol yürüdüğüm güzide insan.

xxaaw: Son zamanlarda sık sık gördüğüm, esas amacı insanları tahrik etmek olan, kötü üslupla yazılmış, dragon'unkinden bile daha kötü bi yazım şekline sahip, yazdığı her mesajın sonuna anlamsız bi gülümseyen surat koyan troll üye.

BolD: Çekirgem. Her konuda bana sensei bu nasıl olur diye danışan, yol göstermekten memnun olduğum, sınav hazırlığı nedeniyle forumda gözükmeyen Ilgaz'ın ekürisi. Premium hesap bulma konusunda sensei'sini geçeli çok zaman oldu.

Şimdilik bu kadar yazıyorum. Hem yoruldum hem de sıkıldım. Unuttuklarımdan tekrar özür diliyorum.

Ahahaaaa, Reis gelmiş ya. Şimdi daha da şenlendi bu konu. :D

Hacı valla sen gösterince fark ettim, demek cidden aklımda en çok sen yer etmişsin. En derin muhabbetleri senle yapıyoruz sonuçta, olsun o kadar. :D

Memur Çocuğunu bastırarak söylemesen olmaz. Ama sağlam yerde kullandın laf yok. :D
Benim sindiremediğim anarşist tarafında değil haco, o tarafını yok etmeye çalışıyorum alttan alttan. Da seninki gibi bir iradeyle bu zor görünüyor.
Benim gördüğüm kadarıyla Kürşat senle iyi gidiyordu valla. Hele hele forumca hepimizi keklediğiniz o gün yok mu, hatırladıkça kahroluyorum yav. :D
Şimdi damlar zaten konuya, sen o zaman gör. :D

Tensei: Eski gamaşullah yeni tensei. Naruto konusunda çok sağlam bi bilgi birikimi olan, zekasını kullanmak yerine öfkesini kullandığı için çoğu zaman kızdığım ama son dönemde mutasyon geçirip bambaşka biri olmuş olan genç. Vaktiyle ayrıldığı kız arkdaşını foruma reklam etmek suretiyle kızgınlığıma mazhar olmuştur.

luffydesper: Ailenizden kesinlikle uzak tutmak isteyeceğiniz, muhabbeti hoş, her zaman üzerinden eğlendiğim, billur geçerken çok keyif aldığım, muhabbeti güzel, müzik zevki kötü olan sato :D .
Saolasın Çağdaş sama, bilirsin bir büyüğüm olarak görürüm seni .Zamanında uyarılarını dinlemesem ban yemekten silinirdim herhalde .Son zamanlarda değiştimi bende farkettim :D
Ayriyetten kız arkadaşımı hatırlattın bak yine kederlendim vicdan azabı çekiyorum.
Ve son olarak Sacit dono her eve lazım diyerekten koşarak uzaklaşıyorum :artiz:

Yusuf bana aşık mı oldun birader? Yorumun yarısında benden bahsetmişin :D Canı sıkıldığında eğlence olsun diye ortamı karıştıran olacak o. Bide SS kim la benimle başa çıkacak? Ben ona sert davranmıyorum da öyle görünüyo :D

Lovecook Sanji: En fazla ilgi alanı paylaştığım iki dostumdan biri. Hakkımda her haltı bilen diğer kişi. Sık sık görüştüğüm, birlikteyken sürekli eğlendiğim, her buluşmamızda dünyanın çayını içtiğimiz, karşısındakinin her isteğini kendisi zarar görmesi pahasına yapan, SS gibi ulvi bi mahlas'la seslendiğim, muhabbetinden çok keyif aldığım, foruma yazdığı her uzun mesajdan sonra hayırdır sen uzun bişey yazmışın diye dalga geçtiğim, çok emek ederek bi yerlere getirdiği güzide bi konusunun kendini bilmezce silinmesi üzerine küskünleri oynamaktan bi türlü vazgeçmeyen çok yakın arkadaşım.

.
ahahaha hadi lan oradan sanki ben sana kazma kürek dalıyorum :D ha pardon tabi ben franky nin strong right kısmında bulunduğum için kurtlarımla saldırıyorum sana, onu unutmuşum:D

Sen yukarıdaki paragrafı yazdıktan sonra ben ne desem eksik ve garip olacak.Söylemesem de biliyorsun zaten:)

O kadar paint boşaymış :ühü:

Ben en çok Smoker'ı seviyorum forumda.Diğer kişileri de çok seviyorum ama Smoker'ın ayrı bir karizması var.Böyle...anlatamıyorum :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık