Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Bu Mesaj Kimin?

Prime Sengoku, Prime Newgate'i 1 saat tutsun kendimi Wano'daki kayalıklardan aşağı atarım
Dns mi ?

Bir soru da ben koyayım bu bilindikten sonra buna bakarlar.

Onu bırak, akşama kadar WB tayfasının yerini değiştirir birbirleriyle, vs atamaz hale getirir. :( Marco tam havada Dof'a tekme atacak, pat Jozu ile Marco'nun yerini değiştirir. Jozu sazan gibi kalır havada Dof indirir. :(

Dns mi ?

Onu bırak, akşama kadar WB tayfasının yerini değiştirir birbirleriyle, vs atamaz hale getirir. :( Marco tam havada Dof'a tekme atacak, pat Jozu ile Marco'nun yerini değiştirir. Jozu sazan gibi kalır havada Dof indirir. :(
Hayır değil. Bir soru daha koyman iyi oldu fark ettim de benim attığım pek spesifik değil forumun çeyreği söyleyebilir aynısını :tmm:

Dns mi ?

Gyj veya Reiper. Üzgün emoji olduğu için Reiper.

Vietnam flashback yaşadım ulan foruma girip şu mesajı görünce. 1000 defa maruz kaldım şu mesaja o zamanlar.

Croco-boya vizyonu geniş ama kendi yetersiz bir adam. Bu saatten sonra yancılığa kadar düşmüş olan itibarı geri iade edilir en fazla. Luffy kral olursa sarayına ibrikçibaşı yapılarak onurlandırılır :rolleyes:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık