Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Bu güce doğuştan mı sahip oluyorlar bunlar yav?
İvet. Çok bilmiyorum Naruto evrenini. Kakashi'nin babası kimci neci, neden tek kalan Senju Tsunade, bu Uchiha hergeleleri neden aynı benziyirler. Bunlar hep soru işareti.

Bir de Orochimaru erkek mi kız mı. Serinin en büyük soru işareti idi. Bunları çözemedim ki doğuştan geleni coziyim
Boruto'da daha nice karakterler tanıyacağız. Van Piss gibi low serilerin fanı elitistler kaliteden anlamıyor. :(
Geçen bölümler evcil kedi evrene genişlik kattı. Jugo arc'da mahallenin muhtarı falan da vardı. Güzel geniş bir evren.

İvet. Çok bilmiyorum Naruto evrenini. Kakashi'nin babası kimci neci, neden tek kalan Senju Tsunade, bu Uchiha hergeleleri neden aynı benziyirler. Bunlar hep soru işareti.

Bir de Orochimaru erkek mi kız mı. Serinin en büyük soru işareti idi.

Geçen bölümler evcil kedi evrene genişlik kattı. Jugo arc'da mahallenin muhtarı falan da vardı. Güzel geniş bir evren.
Absürt komedi dayıyacaksın bunlara, karikatüre tipler filan. :/

naruto kan gövdeyi götürürken borutoda eskilerin olmafığı hatta olsa bile çiçek bahçesi gibi heryer sanarsın polyana izliyosun mqngasını okuyorum ama anime sıkıyo.

Fairy Tail : 100 Yıllık Görev'den aldığım tadı hiçbir şeyden almadım. Belki Boruto olabilir. Ama yok yok Fairy Tail : 100 Yıllık Görev daha güzel. Ama işte Boruto da bu seviyelerin serisi.

Bu güce doğuştan mı sahip oluyorlar bunlar yav?
Biri manyetik Kekkei Genkai'ye sahip. Demir tozunu kontrol edebiliyor. Yani yeteneği doğuştan ve sonradan Gaara bunu eğitmiş.
Diğeri ise normal insan değil, sentetik insan. Güçleri kendiliğinden var ve gelişiyor.
Torpilli bunlar.

Sabaku no Gaara....
Bu oğlan çuunin sınavı Gaara'dan daha üstün. Demir tozu kum'a karşı hem saldırı hem savunma anlamında üstün gelir. Oğlan'ın taijutsu'su, hızı da epey iyi, Gaara ise bunlarda kötüydü. Oğlan kişilik olarak da savaşa daha elverişli. Sınavda karşılaşsalar oğlan net kazanabilirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık