Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Tahmin etmiştim. Peki Boruto o mirası kullanmaya basladı mı yoksa halen uyuyan bir güç olarak mı duruyor? En son Sasuke araştıracağim demişti.
Daha kullanmadı. Tam olarak farkında bile değil. Sasuke'de bir şey yapmadı sonradan bu konuda. Hatta epeydir konusu bile açılmadı. Daha zaman var bence o konulara.

Daha kullanmadı. Tam olarak farkında bile değil. Sasuke'de bir şey yapmadı sonradan bu konuda. Hatta epeydir konusu bile açılmadı. Daha zaman var bence o konulara.
Naruto'da erken görmüştük o yüzden bazı kisilerde Naruto ve Kakashi gibi farkındalık olabilir diye düşündüm.
Cevaplar için teşekkürler.

Bu gereksiz seri ile ilgili ne zaman bir şey okusam ya Sasuke'nin ya da Naruto'nun şamar oğlanı olduğunu söyleyen yorumlar görüyorum. O yüzden iki sorum var. Bu gereksiz seri canon mu? Evrenin kuşkusuz en güçlü iki adamı bir tane copy paste veledin şanı uğruna madaramı ediliyor?

Bu gereksiz seri ile ilgili ne zaman bir şey okusam ya Sasuke'nin ya da Naruto'nun şamar oğlanı olduğunu söyleyen yorumlar görüyorum. O yüzden iki sorum var. Bu gereksiz seri canon mu? Evrenin kuşkusuz en güçlü iki adamı bir tane copy paste veledin şanı uğruna madaramı ediliyor?
Boruto canon. Mangası zaten canon, animede ise genel olarak canon. Filler sayısı şu an için 114 bölümde 19 olarak görülüyor.

Tepkilerin nedeni çok güçlü tasvir edilmemeleri, yoksa şamar oğlanı olmadılar henüz ama olabilirler ileride, bilemem.

Filmi saymazsak Sasuke'nin bir şey yaptığı yok zaten. Naruto ise bir kez savaştı. Biraz zorlandı ama rakibi canlı yakalamak adına kendini tuttuğunu belirtti. Öyle müthiş bir mücadele vermeden işini gördü ama tabi insanlar klonunu yollasa yenerdi diye baktıkları için tepkililer. Bence de klonunu yollasa yenerdi ama öyle yapsa hikaye ne olacak. Rakibi de boş biri değildi.

Film arkında ise rakip Ootsutsukiler olduğu için ezilmeden ziyade fazla bile gösterildiler ama rakip Ootsutsukiler Kaguya'nın tırnağı etmediği için ve araya Boruto ilave edildiğinden beklentilerin altında oldu her şey.

Boruto canon. Mangası zaten canon, animede ise genel olarak canon. Filler sayısı şu an için 114 bölümde 19 olarak görülüyor.

Tepkilerin nedeni çok güçlü tasvir edilmemeleri, yoksa şamar oğlanı olmadılar henüz ama olabilirler ileride, bilemem.

Filmi saymazsak Sasuke'nin bir şey yaptığı yok zaten. Naruto ise bir kez savaştı. Biraz zorlandı ama rakibi canlı yakalamak adına kendini tuttuğunu belirtti. Öyle müthiş bir mücadele vermeden işini gördü ama tabi insanlar klonunu yollasa yenerdi diye baktıkları için tepkililer. Bence de klonunu yollasa yenerdi ama öyle yapsa hikaye ne olacak. Rakibi de boş biri değildi.

Film arkında ise rakip Ootsutsukiler olduğu için ezilmeden ziyade fazla bile gösterildiler ama rakip Ootsutsukiler Kaguya'nın tırnağı etmediği için ve araya Boruto ilave edildiğinden beklentilerin altında oldu her şey.
Eyvallah dostum, sağolasın. Sanırım daha Naruto'nun öldürüldüğü ya da etkisiz bırakıldığı iması yapılan animesinin başlangıcındaki sahnenin açıklaması yapılmamış.

Nerden geliyor bu Ootsutsukiler gelin ulan dünyaya getirin bütün soyunuzu nerden geliyorsanız,bitsin şu savaş.Naruto babanız kökünüzü kazısın.

İyi niyetli,barış yanlısı Uzumaki Naruto'muz canlarını bağışlardı tabi.

15 bölüm izleyebildim en fazla. Bir türlü filler havasından çıkaramamışlar animeyi. Olaylar çok yavan ve dandikti. Vakit harcamaya değmez.
Aynen öyle. Ben de izliyorum ama izleme sebebim haftalık güncel olmam ve bir seriye başladım mı psikopat gibi bitene kadar bırakamam ne kadar sıkılırsam sıkılayım. Naruto Allah seni bildiği gibi yapacak.
EDİT: Daha doğrusu Naruto'nun hokageliğini görmek. Bir şey görüyor muyum bir iki ufak sahne dışında hayır.

Çok şey kaçırıyorsun dostum. Boruto ve arkadaşları muhteşem ve daha film sonrası asıl manga kısmına girmediler bile. (112 bölüm oldu.)
Öyle bir şey yok.

Böyle bir şey de yok.

Boruto canon. Mangası zaten canon, animede ise genel olarak canon. Filler sayısı şu an için 114 bölümde 19 olarak görülüyor
Sene başında "Boruto 30 küsür haftalık fillerdan sonra canon devam edecek" haberleri vardı. Mangası aylık, animesi ise haftalık ve tek düze, sezonlarda bölünmemiş şekilde, çıkıyor.
Sadece 19 bölüm filler olması imkansıza yakın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık