Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Neden yok yaw?

Code arkadaşı Sasoriye benzettim hal tavır. Beğendim.

Narutonun Jigenden güçsüz olduğu düşünülüyor. Çok ilginç
Tam güç kullanmadı, birde canlı yakalamak için uğraştı falan derken Koji'yi düşündürttü tabi acaba diye. Kawaki'de başka bir bölümde Jigen'den daha güçlü olabilir gibisinden düşünmüştü Naruto için. Sanırım altın hafta nedeniyle mangaka kendi ara vermek istemiş.

Tam güç kullanmadı, birde canlı yakalamak için uğraştı falan derken Koji'yi düşündürttü tabi acaba diye. Kawaki'de başka bir bölümde Jigen'den daha güçlü olabilir gibisinden düşünmüştü Naruto için. Sanırım altın hafta nedeniyle mangaka kendi ara vermek istemiş.
Ayda bir çıkıyor yaw ne altın haftası :D

Kawaki Narutotu çok sevdi. Narutoyu çok kötü bir baba olarak çizmeler. Oğluna gram faydası olmayıp Kawaki için neler yaptiriyor.

Jiraiya Orochimaru gibi Naruto Kawakinin hocası, Sasuke Borunun. Enteresan olacak.

En son Kurama çıkması çok iyiydi :hhh: Seviyorum bu kuyruklu herifi :d

Ayda bir çıkıyor yaw ne altın haftası :D

Kawaki Narutotu çok sevdi. Narutoyu çok kötü bir baba olarak çizmeler. Oğluna gram faydası olmayıp Kawaki için neler yaptiriyor.

Jiraiya Orochimaru gibi Naruto Kawakinin hocası, Sasuke Borunun. Enteresan olacak.

En son Kurama çıkması çok iyiydi :hhh: Seviyorum bu kuyruklu herifi :d
Kurama'ya güldüm yav :D Hiç beklemiyordum. Jiraiya'nın Kaşin Koji olarak diriltilmiş olma olasılığı yükseldi ama. Delta'nın olayına bakarsak Jiraiya'yı yaratabilmeleri şaşrıtıcı olmaz. Üstelik Kaşin Koji ile Jigen arasında bir güvensizlik var gibi. Jiraiya orada köstebek!

Kurama'ya güldüm yav :D Hiç beklemiyordum. Jiraiya'nın Kaşin Koji olarak diriltilmiş olma olasılığı yükseldi ama. Delta'nın olayına bakarsak Jiraiya'yı yaratabilmeleri şaşrıtıcı olmaz. Üstelik Kaşin Koji ile Jigen arasında bir güvensizlik var gibi. Jiraiya orada köstebek!
Çok genç ama :/ Olursa olur ama ne biliyim.

Momoshikiyi bilmeleri garip. Otsutsuki ile bağlı tarikat sanırım. Düşünüyorum acaba Urashiki de bunlardan mı diye.

Code beğendim tipini de diğerleri olmamış :/

Kawaki demiş ki bana ninjutsu öğret :hhh:

Adamin tek bildiği dönüşüm, kage bunshin ve rasengan :hhh:

Bakalım neler öğrenecek.

Chocho gene mal. Gene gördüm gene sinir oldum

Çok genç ama :/ Olursa olur ama ne biliyim.

Momoshikiyi bilmeleri garip. Otsutsuki ile bağlı tarikat sanırım. Düşünüyorum acaba Urashiki de bunlardan mı diye.

Code beğendim tipini de diğerleri olmamış :/

Kawaki demiş ki bana ninjutsu öğret :hhh:

Adamin tek bildiği dönüşüm, kage bunshin ve rasengan :hhh:

Bakalım neler öğrenecek.

Chocho gene mal. Gene gördüm gene sinir oldum
Bunların esasında uzaylı olduğuna dair teoriler de vardı. Belki de gerçekten başka dünyadan geldiler. Epey bilgili gibi duruyorlar.
Naruto rasengan öğretirse tamam zaten, Kawaki onla seri sonunu getirir. Boruto'da Sasuke'den öğrenir. Rasengan vs Çidori ile final yaparız..

Bunların esasında uzaylı olduğuna dair teoriler de vardı. Belki de gerçekten başka dünyadan geldiler. Epey bilgili gibi duruyorlar.
Naruto rasengan öğretirse tamam zaten, Kawaki onla seri sonunu getirir. Boruto'da Sasuke'den öğrenir. Rasengan vs Çidori ile final yaparız..
Jugo filler bitti sanırım. Uzatmadılar. Bir ay ara varsa bol bol filler olur artık

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık