Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Kendisi bir jounin. Mokuton'u da hesaba katarsak sıradan bir jounin olmadığı belli. Özel bir durumu var. Kurenai'yi aşmıştır. Diğer taraftan Moegi mokuton hariç bakarsak Konohamaru ile eşit bir görüntü çiziyor. Daha aşağıda olduğuna dair bir gösterge yok. Bence Konohamaru'dan mokutan etkisi ile güçlüdür. Amado kendisine özellikle adıyla sesleniyordu.
Konohamaru bence Düşük-Düşük Kage sınıfı edebilir. Dev kurbağa, rasengan, katon, Shuriken jutsu. Ama Konohamaru'nun zaafı orijinal evren karakterlerine karşı çok yavaş kalması. Bilemedim.

Konohamaru bence Düşük-Düşük Kage sınıfı edebilir. Dev kurbağa, rasengan, katon, Shuriken jutsu. Ama Konohamaru'nun zaafı orijinal evren karakterlerine karşı çok yavaş kalması. Bilemedim.
Nitelik ve potansiyel sahibi olduğu kesin ama kendini göstermiyor. Örneğin Ao tarafından takımıyla beraber tokat yiyordu. Ao dediğimiz adamı da biliyorsun, güçlü ama kage etmez. Bu adamı alacak güç yok Konohamaru'da. Barış dolu bir dünyada körelmiş bir şinobi Konohamaru.

Moegi hala moukton kullanmadı mı?
Yok, dostum, kıza bir fırsat vermediler gitti.

Nitelik ve potansiyel sahibi olduğu kesin ama kendini göstermiyor. Örneğin Ao tarafından takımıyla beraber tokat yiyordu. Ao dediğimiz adamı da biliyorsun, güçlü ama kage etmez. Bu adamı alacak güç yok Konohamaru'da. Barış dolu bir dünyada körelmiş bir şinobi Konohamaru.

Yok, dostum, kıza bir fırsat vermediler gitti.
Ao olayı fiyasko ya, iş nasıl oldu da Boruto'ya kaldı hayret doğrusu. Halbuki teknik kapasitesi bakımından çok iyi. Ao orijinal seride güçlüydü, ama son attiresini hiç beğenmedim. Gözümde ortalama bir joninden farksız.

Neyse, şartlara bağlıyorum. Karşısında mekanik bir adam vardı. Koji'ye karşı performansı daha iyiydi.

@Riful konohamaru çok geri plana atılmadı mi sence de? Kakashi gördüğümüz için mi anormal geliyor acaba. Konohamaru mu çok vasıfsız?

@Riful konohamaru çok geri plana atılmadı mi sence de? Kakashi gördüğümüz için mi anormal geliyor acaba. Konohamaru mu çok vasıfsız?
Keşke daha çok geri plana atılsa. Öne çıktıkça kendini daha da batırıyor. Ara sıra çıkıp şov yapsa olumsuz bir hava oluşturmazdı ama böyle olunca vasıfsız damgası basmak zorundayız.
Ne güzel Dedesi gibi olmamış, köyü için faydalı bir şinobi ama güç olarak Dedesinin tırnağı etmiyor :artiz:

Keşke daha çok geri plana atılsa. Öne çıktıkça kendini daha da batırıyor. Ara sıra çıkıp şov yapsa olumsuz bir hava oluşturmazdı ama böyle olunca vasıfsız damgası basmak zorundayız.
Ne güzel Dedesi gibi olmamış, köyü için faydalı bir şinobi ama güç olarak Dedesinin tırnağı etmiyor :artiz:
Naruto serisi nasıl okunmaz sorusunun cevabı bu yorum olmalı. :)

Ehtiyar Sarutobinin köyüne faydası olmayan it kopuk serseri olmasını kabul etmen gözümden kaçmadı. :utan:

Beyaz zetsuya zorlandığı zaman Konohamaruyu silmiştim ben. Hey gidi..

157. bölüm müthişti ancak yetişkin Naruto'nun bir kez daha gözümüzden düşmesine neden oldu. Nagato'ya Amegakure'ye barış götüreceğini söyleyen Naruto bu bölüm gördük ki Amegakure'yi unutmuş, orayı yok saymış. Amegakure hala bildiğimiz karanlık ve yıkık yer. Yetişkin Naruto'nun sorumsuzlukları bitmiyor. Hayal kırıklığı olmaya devam ediyor :(

Diğer taraftan anime mangaya uygun olarak daha karanlık bir hal almaya başladı. Animasyon nedeniyle bu sertlik tam hissedilemiyor ama mangaya uygun olarak animeyi farklılaştıracaklarını hissettirdiler. Kara gümbür gümbür geliyor ve heyecan dorukta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık