Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

10 bölümünü izledim, gerçekten bu kadar kötü olmasını beklemiyordum. Çok anime izleyen biri değilim ama taze olmasının etkisini yok saymayarak, izlediğim en kötü anime diyebilirim. Bütün karakterler 2 boyutlu, ülküsü belirsiz, her şey öncekilerin kopyası, orjinallik 0... Şu seriye para harcanması bir utanç kaynağı olmalı anime endüstrisi için.
62-65 arasını izle geç uğraşma.

62-65 arasını izle geç uğraşma.
Özetini izledim de, ben Naruto'nun sadece part 1'ini seven tiplerdenim, o da yaramadı.
Kim girmiyor ki, Samurai 8'in hali de belli zaten...
İlk bölümünü okuduktan sonra bir daha bakmamıştım, dalga geçildiğini gördüm genelde o kadar.
Kishinin ilgisi yok diye biliyorum, bu seri ile.
Benim bildiğim halen genel direktörlüğünü yapıyor, nerede okudum hatırlamıyorum ama.

Bütün haterler toplanmışsınız ama umutlarınız hep boşuna. Boruto'nun anime reytingleri Reyting Hamdi'yi bile kıskandıracak düzeyde. Mangaya girmeleri ile de birlikte hepten çoştular, heyecan dorukta.

Bütün haterler toplanmışsınız ama umutlarınız hep boşuna. Boruto'nun anime reytingleri Reyting Hamdi'yi bile kıskandıracak düzeyde. Mangaya girmeleri ile de birlikte hepten çoştular, heyecan dorukta.
Çizim kalitesi kötü
Ayda bir bolum cikiyor
Animesi manga dan da beter kötü
Bir seride filler bolum sayisi normalden nasil fazla oluyor anlamiyorum.

Mangaya bir göz attım gırse toparlayacak gibi zaten de... Girse bi işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık