Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Bu oğlan çuunin sınavı Gaara'dan daha üstün. Demir tozu kum'a karşı hem saldırı hem savunma anlamında üstün gelir. Oğlan'ın taijutsu'su, hızı da epey iyi, Gaara ise bunlarda kötüydü. Oğlan kişilik olarak da savaşa daha elverişli. Sınavda karşılaşsalar oğlan net kazanabilirdi.
Boruto şerefsiz olmasa alayini indirdi herif. Güçlü baya.

Bu oğlan çuunin sınavı Gaara'dan daha üstün. Demir tozu kum'a karşı hem saldırı hem savunma anlamında üstün gelir. Oğlan'ın taijutsu'su, hızı da epey iyi, Gaara ise bunlarda kötüydü. Oğlan kişilik olarak da savaşa daha elverişli. Sınavda karşılaşsalar oğlan net kazanabilirdi.
Aynı ortamlar değil. Shinki'nin dönemindeki atmosfer çok laçka, evcilik oynuyorlar gibi. Büyük ihtimal Shinki Sınavdaki ormandan sağ çıkamazdı. Aradaki hız farkına girmiyorum bile.

Aynı ortamlar değil. Shinki'nin dönemindeki atmosfer çok laçka, evcilik oynuyorlar gibi. Büyük ihtimal Shinki Sınavdaki ormandan sağ çıkamazdı. Aradaki hız farkına girmiyorum bile.
Çevresi kötü ama kendi fena değil. Bireysel güçte Gaara'dan fazlası eder bence.

Gaara'nın kumu hızlı ama kendi hızlı değil. Şinki'nin ise kendi hızlı ama demir tozu hızlı değil.

Boruto şerefsiz olmasa alayini indirdi herif. Güçlü baya.
Gerçekten fazla güçlü yapılmış bu oğlan. Gaara iyi yetiştirmiş. Kişiliği falan da düzgün.

Öyle de Shinki tek bir hareketle yenmeye çalıştı orada sanki. Boruto'dan sıyrılabilirdi gibi geldi bana.
Kazandı ki zaten. Ne bilsin o olayı.

Hele küçüklük arkadaşı best friendi Shikadai karşısında bile kullandı. Hala unutamam. Her gün yarım saat düşünür ve uyuyamam.

Çevresi kötü ama kendi fena değil. Bireysek güçte Gaara'dan fazlası eder bence.

Gaara'nın kumu hızlı ama kendi hızlı değil. Şinki'nin ise kendi hızlı ama demir tozu hızlı değil.

Gerçekten fazla güçlü yapılmış bu oğlan. Gaara iyi yetiştirmiş. Kişiliği falan da düzgün.
Gaara Shinki'nin yaşındayken Orman level atakları vardı, koca bir ormanı kumla kaplayabiliyordu. Üstüne Kimimaro'nun çelikten sert kemiklerini rahatça durdurabiliyordu.

Yani ben Shinki'nin bırak Gaara'yı, sınav arc Sasuke edeceğinden şüpheliyim.

Kazandı ki zaten. Ne bilsin o olayı.

Hele küçüklük arkadaşı best friendi Shikadai karşısında bile kullandı. Hala unutamam. Her gün yarım saat düşünür ve uyuyamam.
Kazanan Boruto değil miydi yav?

Ben Shinki biraz daha ciddiye alsa alabileceğini söylüyorum.

Kazanan Boruto değil miydi yav?

Ben Shinki biraz daha ciddiye alsa alabileceğini söylüyorum.
Dahi denen Baruto'nun gücü yetmedi Shinki'ye. Naruto diskalife etti, kaybetti oğlu .hatta Sarada ile 2v1 yapmasına rağmen kazanamadi hıyar

Bizim zamanimizda Konohanin en tembel denen adamı Gaara alıyordu nerdeyse. Şimdi koyumuzun dahisi bile alamıyor. Konoha çok değişti.

Yanındaki müzikli kız ve kuklaci da iyilerdi. 6. Kazekage olur bu çocuk

1 ve 2 suikaste gitmis
3 Sasoriye
4 de Orochimaru

Bakalım Gaara kime gidecek

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık