Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsa Yatırımı

borsaya yatırım yapıyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    105
nvidia falan değilde hali hazırda 14 tane facebook hissem vardı. maliyetim 180 dolardı. tr de ki bütün parayı çekip 90 dolara düştüğünde ona koymadıgıma pişmanım. 90 dolar da rezil bir ucuzluktaydı. bunu yapacak cesareti bulamamıştım..

nvidia'yı şu anda önemli kılan donanımdan çok yazılım. eğer diğer gpu üreten diğer firmalar da (Intel, Amd, Apple vb.) Cuda ile rekabet edebilecek bir yazılım ekosistemi geliştirebilirse, nvidia hisseleri o zaman düzeltmeye girebilir. tabi diğer firmalar baya bir geç kaldılar ama nvidia'nın aşırı pahalı olması diğer firmaların da yatırım iştahını arttırabilir. bundan sonra diğer gpu üreten firmaları gözlemlemeyi tavsiye ederim. yapay zeka üzerine çalışanlar, bir haber ile iki üç kat gidebilirler.

Portföylerde ne var paylaşmak isteyen paylaşabilir . korkunç portföyler görüyorum sağda solda burada da vardır.

DOAS çok beğeniyorum çok kaliteli çok ucuz ama bu sene onun senesi değil gibi o yüzden azalttım biraz .

THYAO’da var.
EREGL’nin miladı doldu gibi :D
BİMAS yerine SOKM - MGROS daha çekici geliyor.
Hisselere aşık olmamak lazım tabi. Eregl bir süre daha tutacağım. 2025 ilk çeyrek karar vereceğim eregl lotlarina. Ayrıca sokm ve Migros var. Sadece fiyatları düşüşte olduğunda topluyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık