Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

O geçmişi üzücü olduğu için kötü olan karakter kontenjanını shigaraki dolduruyor. Kimse ona üstten bakmamalı şeklinde düşünme tarzı ilk sezonda kaldı yalnız artık pekte öyle biri değil. Şuan onların döneminde en güçlü karakterdir özellikle B sınıfı ile olan dövüşten sonra tekrar bir hayran oldum ben :D
Sev tabii haddime değil karışmak. :D Flashback güzel olsa en sevdiğim karakter olurdu ama işte yaptığı boşuna olunca sevesim gelmiyor :D

Mangada güncel değilim. Şu an hem Dekudan, hem Bakugo'dan hem Todoroki'den memnun değilim. Eski adult tayfa daha hoş. Şuradakiler + All Might iyidir. + Aizawa da en sevdiğimdir. Bana Kakashi'yi anımsatıyor.

Endeavor en kralı. Gördük ki, All For One gücüne sahip olan birisiyle denk olmak imkansız, hatta yaklaşmak bile imkansız görünüyor. Her şeye rağmen bu kadar çabalaması takdir edilesi bir davranış.
Favori 3 adamımdan biri. İlk sıra tabii ki Aizawa. 2'ye bu :d Best Jeanist de iyiydi ama Bakugo'yu adam edemedi. Umutluydum ondan :D

All for One çok üst yetenek. Midoriya bile ne hale geldi. Adam kimlerle yarışıyor. Endeavora saygı duyulmalı

Deku en sıkıcı ana karakter olabilir. Bu ara boşladım mangasını. Eh işte diyebileceğim bir seviyede devam ediyordu.

Animesinin ilk sezonunu bitirmiştim, mangaya devam etmeden önce bakabilirim diğer iki sezona. En azından animesi kaliteli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık