Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Ufak bir soru baslamayi dusunuyorum ancak hxh vs bha ?
Skala tutmuyor yalnız karşılaştırdığın ikisi arasında :D
One punch man ve ya shingeki no kyojin kalibresinde bnha. HxH, death note, one piece büyük gelir.

Dediğim zaten kullanılacak kelimenin pislik olmadığıydı. :good: Ben sevimli birinin itici çıkmasını istemem de sınıftan birisinin hain çıkmasını isterim. Kötülere çalışan bir öğrenci ya da öğretmen çok iyi olurdu.
Müdür o müdür. Zaten insanlar tarafından deneylere tabii tutulmuş falan. Bir de çok yüzeysel şaka formatında geçti. "Göz önünde saklama" taktiğiyle gidiyor.

Peh :/
Bakugou gibi delikanlı dururken bizim oğlana yakıştıramıyorum bıçaklı kirby'i

No chapter next week. Eri's quirk can't be copied, because it's accumulation of power can't be replicated.

Eri'nin özgünlüğü kopyalanamıyormuş.

Haftaya bölüm yok. Hooayyydaaaaa. :eek:

Mesele özgünlük tipiymiş. Mesela OFA'yı sadece Midoriyanın kullandığı haliyle kopyalıyor. OFA kopyaladım %100 kullanayım yok yani. Midoriya %5 kullanırken kopyalarsa %5 kullanıyor %20 kullanırken kopyalarsa %20 kullanıyor misali. Tek karede fatgum kopyalasa ne olur göstermiş mesela. Eğer o kadar yağ yoksa vücudunda kopyalasan bile kullanamazsın.
Yani Eri, OFA gibi belli bir seviyede kullanırken kopyalayabilir ancak normalde %0 yani aktif etmesi gereken bir özgünlük. Bu yüzden kullanamıyor. eri'de özgünlüğüm çok kötü diye kullanmıyor/kullanamıyor. Bu yüzden kopyalanamıyorda.
En sevdiğim sayfayı atmak istiyorum bu arada.

Seviyorum böyle herkesin bir arada günlük koşturmaca içinde olduğu sayfaları.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık