Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Sen Opta ecchi olunca rahatsız olmuyor musun? Ben seriye Op gibidir diye başlamadım fakat güç dengesinden de rahatsızım. Bunu dile getirmemeli miyim?
İstediğini dile getirebilirsin. Ben buna fikrimi belirtemez miyim? Serinin güç dinamiğiyle ecchi çok farklı şeyler olsa dahi.

Kahramanlık, en güçlü olmak demek olmadığı için bende tekleme olayına katılmıyorum. Bu seride vs mantığı yok. Serinin başından beri takım çalışmasının ne demek olduğunu görüyoruz. Haberleşmenin ve herkesin üstüne düşeni yapması, belli bir plan dahilinde ilerleme gibi dersler veriliyor öğrencilere.
+1 seride kahramanların işlevselliğine göre kahraman sıralaması yapılıyo

İstediğini dile getirebilirsin. Ben buna fikrimi belirtemez miyim? Serinin güç dinamiğiyle ecchi çok farklı şeyler olsa dahi.
İkisi de serinin içinde geçen şeyler. Sen ecchiden rahatsız olursun ben bu güç durumundan.

Ben senin başka seriye takılmak diyişine takıldım. Niye takılmayalım. Şöyle olmalı derken örnek: One Piece diyoruz. Nesi hata?

İkisi de serinin içinde geçen şeyler. Sen ecchiden rahatsız olursun ben bu güç durumundan.

Ben senin başka seriye takılmak diyişine takıldım. Niye takılmayalım. Şöyle olmalı derken örnek: One Piece diyoruz. Nesi hata?
Ecchi'nin seri dinamikleriyle hiçbir alakası yok zira. One Piece ya da bir başka seri, hangi seri olduğunun önemi yok. Bir başka seride ecchi yok, One Piece'de neden var diye eleştirmiyorum ben. Neden ecchi var diye eleştiriyorum. Tüm serilerde. Sen bir başka seride olan güç dengesi burada niye yok diye eleştiriyorsun. Mangaka aynı gün dengesini vermek zorunda değil. Mangaka kendi dünyasında iki tane parlak yıldız koymuş, bunlar demiş, arşı âlâ. Seri kendi içinde bir tutarsızlığa düşmediği sürece bir sıkıntı olmamalı. Beklentiye girmek hata diyorum ben, beğenip beğenmemek senin kişisel görüşündür, ona ne diyebilirim?

Biraz B sınıfından yeni yetenekler görmemiz sebebiyle bu turu onlara verdi gibi hissetmedim değil. Ama iyi oldu genede.

Şu seriyi en başından beri takip ediyorum ve bir konuda hala fikrimi değiştirmiş değilim. Bence liseli öğrenciler arasında gördüğümüz potansiyeli en yüksek olan ''ki elbette zayıflıkları var'' ama Tokoyami'dir. (yakın dövüşte, kafa kafaya yumruk çarpıştırmada özgünlüğünden dolayı Deku tabiki) Tokoyami için gerekli koşullar hazırlandığında yenemeyeceği rakip yok. Kötülerin tarafında olsa bizimkilerin işi yaş olurdu. Etrafındaki ışığı emen veya bir şekilde ortamı karartan bir yardımcısı olsa neredeyse yenilmez olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık