Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Manga cumaları çıkıyor ingilizce olarak. Puzzle Fansub çeviriyor. Puzzmoş'tan (Manga okuma şeysi) bakabilirsin. Ama çevirileri şu sıralar biraz aksıyor. Eskiden 1 ya da 2 günde çevirilirdi, son 1-2 aydır 2-3 bölüm çıkınca topluca çeviriyorlar. Çevirmen ya da Editör kaynaklı bir durum galiba. Ama yakında tekrar eskisi gibi 1-2 gün sonra çeviri gelmeye başlar diye tahmin ediyorum.

Anime ise cumartesileri yayınlanıyor ve cumartesi akşamı hatta akşama kalmadan çıkıyor. Türk anime, Anizm filan koyuyor. Animesini çeviren bir sürü fansub var zaten.
Teşekkür ederim :)

Bu arada söylemeden edemedim, nickin forumdaki en güzel nick olabilir. Anlamı falan da güzel. Kullanılmıyor olsaydı direkt kullanırdım :D

Anime son bölüm çok güzeldi lan. Bakugo sonunda adam olmaya başladı. İzuku'da nihayet başkaldırabildi. Önümüzdeki bölüm lemillion ve karga burun gözükecek.

https://readms.net/r/my_hero_academia/199/5352/1

Lan bölüm çıkalı ne kadar oldu, atmamışım. :D

İngiliççe bilen ve anlatmak isteyen bir gönül insanı var mı? :D
Kısaca bizim kuş oğlan uçmayı öğrenmiş Hawk'tan. Stajını falanda onla yapmış.
Bölümün öne çıkan lafı ise "zayıf yönlerini kapatmak için uğraşıyorsun ve bu güzel bir şey ama güçlü yönlerini de pekiştirmeyi ihmal etme."
Bölümün öne çıkan komedisi "Neden beni seçtin" "İkimizde kuşuz"
Hawk'ın olay sorun çözme yetenekleri o kadar hızlı ki yanında sırf arkasını toplasın diye iki sidekick/yardımcı var.

Kısaca bizim kuş oğlan uçmayı öğrenmiş Hawk'tan. Stajını falanda onla yapmış.
Bölümün öne çıkan lafı ise "zayıf yönlerini kapatmak için uğraşıyorsun ve bu güzel bir şey ama güçlü yönlerini de pekiştirmeyi ihmal etme."
Bölümün öne çıkan komedisi "Neden beni seçtin" "İkimizde kuşuz"
Hawk'ın olay sorun çözme yetenekleri o kadar hızlı ki yanında sırf arkasını toplasın diye iki sidekick/yardımcı var.
Anladım, teşekkürler. :) Benim nedense olayın flashback olduğunu aklıma bile gelmemiş, Hawk ne alaka diyorum. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık