Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

https://twitter.com/horikoshiko/status/1018481386703876096
İnternette şunu görmüştüm, herhalde mangakası bir animasyona yorum yapmış.
Güldüm yazmış. Gülmek kanjisini de ilk defa görmüş oldum.
yanlış hatırlamıyorsam midoriyanın turnuvada buzlu cocuktu ona yenilmesinin ardından bıraktım... tam gaz veriyor mangaka sonra oley haydi midoriya yen şunu bitir işini diyorsun pat yeniliyor :(
yoksa ilk başı güzeldi.
Orada yenseydi de ben bırakırdım şahsen. Ana karakterlerin güçsüz olduğu rakiplerini iman gücü ile yenmeleri çok rahatsız edici. Sırf bu yüzden muscular dövüşünden sonra bırakacaktım da bir şekilde devam ettim.

Yeni imajı güzel olmuş. Onun dışında pek dolu bir bölüm değil. 193 güzel olabilir gibi ama. Sonu ilginç olmuş.

yanlış hatırlamıyorsam midoriyanın turnuvada buzlu cocuktu ona yenilmesinin ardından bıraktım... tam gaz veriyor mangaka sonra oley haydi midoriya yen şunu bitir işini diyorsun pat yeniliyor :(
yoksa ilk başı güzeldi.
Orada yenseydi de ben bırakırdım şahsen. Ana karakterlerin güçsüz olduğu rakiplerini iman gücü ile yenmeleri çok rahatsız edici. Sırf bu yüzden muscular dövüşünden sonra bırakacaktım da bir şekilde devam ettim.
Bu konuda kesinlikle nicki japonca/korece/çinçe olan :D arkadaş haklı. Todoroki en başından beri özgünlüğü olan ve kullanan birisi ve özgünlüğü çok sağlam, öyle böyle değil. Yense izleyen bir sen kalırdın herhalde.

Muscular dövüşünde iman gücü vardı tabii ama Midoriya'nın kolları follofoş oldu neticede. Ayrıca Muscular ilk defa o zaman gözükmüş bir karakterdi. Yani bu adam çok güçlü birilerini indirmiş olsa deriz ki Midoriya bunu nasıl yensin. Ama ilk defa gözüktüğü için Midoriya'nın zor bela yeneceği güçte olması mantıksız değil bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık