Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Silinmiş Üye

Götügonun kişiliğini ölçebilmek için yeşilçam bakkalı tezgahı yapmam lazım onunla da uğraşamam.
Sen de içinden eminim Midoriya'nın ezikliğine küfür ediyorsundur. Bakugo da aynısını yapıyordu ancak bunu eyleme geçiriyordu. Uzun bir süre sonra hayatında en sevdiğin, örnek aldığın bir kahraman gelip o eziklediğin çocuğa saç yedirip onu varisi yapıyor. Hem de quirk'i olmayan birisine. Bu gücün daha iyi değerlendirebileceğini düşünüp kafayı yiyorsun. O gücü senin aldığını hayal edip her gece yastığı yumrukluyorsun. O gecenin sabahında aynı çocuk sana "Merhaba KAÇÇAN" diyor. Ben olsam şimdiye öldürürdüm :p.

Sen de içinden eminim Midoriya'nın ezikliğine küfür ediyorsundur. Bakugo da aynısını yapıyordu ancak bunu eyleme geçiriyordu. Uzun bir süre sonra hayatında en sevdiğin, örnek aldığın bir kahraman gelip o eziklediğin çocuğa saç yedirip onu varisi yapıyor. Hem de quirk'i olmayan birisine. Bu gücün daha iyi değerlendirebileceğini düşünüp kafayı yiyorsun. O gücü senin aldığını hayal edip her gece yastığı yumrukluyorsun. O gecenin sabahında aynı çocuk sana "Merhaba KAÇÇAN" diyor. Ben olsam şimdiye öldürürdüm :p.
Midoriya'ya ezikliğinden ve kendini sürekli pasif göstermesinden ötürü tahmin edemeyeceğin kadar sövüyorum ama bu benim gözümde götügonun değerini arttıran bir olay değil. Biri düşünce diğeri otomatik olarak yükselmiyor. Midoriya'nın hayattaki en büyük aptallığı şu geri zekalının evveliyatını sevmemesidir zaten.

Çocukken annesi Bakugo'nun kafasına fazla vurmuş, bu sosyal iletişim bozukluğunun başka bir sebebi olamaz. Normal hayatta olsa hiç kimsenin yanına dahi yaklaşmak istemeyeceği bir karakter. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık