Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Seri casual fanlar arasında popüler olduğu için bahsettiğin tiplemede çok kişi var.Bir MHA foruma girersen dönen muhabbetinin azımsanmayacak bir kısmının shipler hakkında olduğunu farkedersin.
Tek bu dediğim BnHA için geçerli değil ya bu anime sezonundan örnek vermem gerekise mesela Jujutsu Kaisen'in yorumlara iniyorum bak benim üstte yazdığım aynı tiplemeyi yoruma dökmüş

.

Tek bu dediğim BnHA için geçerli değil ya bu anime sezonundan örnek vermem gerekise mesela Jujutsu Kaisen'in yorumlara iniyorum bak benim üstte yazdığım aynı tiplemeyi yoruma dökmüş

.
Umarım burada da öyle biri yoktur. Şimdi bu kadar laf ettik,insan kendinden utanır. Gerçi utanılacak bir şey değil ama toplu linç yemiş gibi olacağından anlık bunalıma girer bir.

Umarım burada da öyle biri yoktur. Şimdi bu kadar laf ettik,insan kendinden utanır. Gerçi utanılacak bir şey değil ama toplu linç yemiş gibi olacağından anlık bunalıma girer bir.
Yani yanlış anlaşılmasın istediği kadar fetişini uygulasın sevdiği karaktere bakmak için izlesin okusun onun kendi iradesi, ben sadece saçma olduğunu düşünüyorum. Ben bir seride güzel kadın karakter, yakışıklı erkek karakter var diye anlamadığım halde zorla izlemezdim diye düşünüyorum. :D

.
Yeni çıkan Shonenler arasında popüler olanların hepsinde var bunlar.Kimetsu no Yaiba serisi bitmesine rağmen hala fanlar ship tartışması yapıyor örneğin.One Piece bitince bütün fandomlar ship yapan casual fanlarla dolu olucak ama yapıcak birşey yok.

Yeni çıkan Shonenler arasında popüler olanların hepsinde var bunlar.Kimetsu no Yaiba serisi bitmesine rağmen hala fanlar ship tartışması yapıyor örneğin.One Piece bitince bütün fandomlar ship yapan casual fanlarla dolu olucak ama yapıcak birşey yok.
Siz dua edin de One Piece çizim tarzından dolayı fangirl çekmiyor kendine o kadar, çekse aboo ben düşünemiyorum. Bir seriyi fangirller bastığı zaman o serinin işi bitti, sittin sene ship tartışmaları, yorumlarda "Ayyy ne kadar yakışıklı." ifadeleri bitmez. Ne çektik bu shipçi kitleden ondan bundan ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık