Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

MuzluYulafEzmesi

Endeavor'un savaşını bu kadar kötü bir kalitede izlemek çok acı verici olacak :(

MuzluYulafEzmesi

Şu an aklıma geldi . Bu All For One Vücut Yenileme Özgünlüklerini şeker gibi Nomulara dağıtırken neden kendisi de kullanmadı ? Zaten yaşlanmasını engelleyen bir özgünlüğü var . Vücut Yenileme özgünlüğü ile neredeyse " Ölümsüz " olmaz mı ?

Şu an aklıma geldi . Bu All For One Vücut Yenileme Özgünlüklerini şeker gibi Nomulara dağıtırken neden kendisi de kullanmadı ? Zaten yaşlanmasını engelleyen bir özgünlüğü var . Vücut Yenileme özgünlüğü ile neredeyse " Ölümsüz " olmaz mı ?
  1. All For One
  2. Search
  3. Warping
  4. Air Cannon
  5. Springlike Limbs
  6. Forcible Quirk Activation
  7. Impact Recoil
  8. Infrared Ray
  9. Air Walk
  10. Longevity
  11. Proliferation
  12. Hypertrophy
  13. Rivet
  14. Bonespear
There is Four Kinetic Booster Quirks and three Strength Enhancement Quirks. (the wiki only mentions this)

It is also possible that he possessed some, if not all of following Quirks:

1. Absorption and Release
  2. Tongue Web
  3. Muscle Enlargement
  4. Pterodactyl
  5. Tool
  6. Shock Absorptio. 7.Sup Regeneration. Bilinen 28 gücü var bizim bildiğimiz 21 tane ve süper yenilenmeye var o savaşta all might çok hızlı ve sert vurarak yenilenmeyi durduruyor ama garip olan all might ile son Savaşı'ndan önce daha yaraları tam iyileşmemişti o garip

Bir anda aklıma geldi ve çıkmıyor içimden gelen bir his sanki bu arcda olmaz ama son arcda bakugo dekuyu kurtarıp ölecek gibi bir his doğdu kurulamıyor umarım böyle Bir şey olmaz

Seri de sonun da aradığım heromu buldum oda hawk diğerleri cartoon karakterleri gibi heleki yeni 1.tam bir acemi bakalım o savaşı nasıl yapacak..
Affınıza sığınarak soruyorum, bu zamana kadar nasıl takip edebildiniz bu seriyi arkadaşlar. Endeavor'a cartoon diyorsanız bu seride kim değildir diye düşünüyorum. Katlanılmaz olmalı sizin için 267 bölüm okumak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık