Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

2 ihtimal var. Ya reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığında takılıyorlar ya da "göğüsler ve yumruklar" ikilisinden oluşmadığından böyleler.
İkisi içinde ne desem boş :/

yeni sayının raw resimlerinden anladığım, abi koli bantıyla yakalayıp topları uygun yerlere yerleştirelim diyorlar.
Bakugou Tra-guy tarzı bir elemanla karşılaşmış galiba. Ya da eritiyor bir şey yapıyor ama. Bak görünce aklıma geldi şu aizawa hocaya şakadan yavşayan hatun çok sinir bozucu bence :/

GAMBIT

Ochako'yu ben de hiç sevmem. Klasik saf kız karakter hiçbir ekstrası yok.

http://puzzmos.com/manga/Boku-no-Hero-Academia/106

Okumadan buraya atıyorum değerimi bilin. :S Biraz geç oldu da neyse.
okuyup yorumluyorum o halde

Tr okuyunca kafamda switch değiştirir gibi bir duraklama oluyor anlamıyorum önce ne yazdığını :D

şu bağıran elemanın todorokiyle bir alıp veremediği var ama du bakalım.

Her arc bir ve ya bir kaç kişi öne çıkıyor bu seferde şu bant atan elemanla ilerleyecek anlaşılan
Göz kompleksi gördüm ilk defa japon mangasında :D
aizawanın ağzından bakugou ve midoriyaya değindik. Tam ne demek istediğiniz anlamadım sanki zıtlıklarından dolayı sınıf dengeli bir şekilde yükseliyor demek istedi

Uraraka kılığına giren kız Tofu olma ihtimali var mı acaba? Orman kampında Uraraka ve kurbağa kız'dan (Dilinden sanırım) adını bilemediğim bir silahvari gereçle kanlarından bir miktar almıştı. Konuşma tarzı da biraz onu andırıyor bana.

Uraraka kılığına giren kız Tofu olma ihtimali var mı acaba? Orman kampında Uraraka ve kurbağa kız'dan (Dilinden sanırım) adını bilemediğim bir silahvari gereçle kanlarından bir miktar almıştı. Konuşma tarzı da biraz onu andırıyor bana.
çizim tarzı olarak aynı kalıbı kullanmış onun dışında benzerlik yok aslında. Aynı psikopat gözlere sahipler ondan şe ettin bence :D

çizim tarzı olarak aynı kalıbı kullanmış onun dışında benzerlik yok aslında. Aynı psikopat gözlere sahipler ondan şe ettin bence :D
Kandan yola çıkarak demiştim aslında. O kampta uraraka'dan kan örneği elde etmişti. Kan demek bir nevi Dna örneği demek. Hani Leke'de olduğu gibi yeteneğini kullanabilmesi için rakipten bir materyal alması gerekiyordur. Leke'de kan pıhtılaşmasını sağlayan yetenek vardı ama bunu etkinleştirmek için rakibinin kanından bir miktar emmesi ya da ne bileyim yalaması gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Bu Tofa'da Uraraka'dan kanı aldıktan sonra dövüşün ilerleyen safhalarında uraraka hakkında aklından geçenleri bilircesine laflar etmişti. Aynı konuşma şekli Midoriya ile dövüşen kızda da var gibi geldi. Bakalım benimkisi sadece bir varsayım zaten :)

Kandan yola çıkarak demiştim aslında. O kampta uraraka'dan kan örneği elde etmişti. Kan demek bir nevi Dna örneği demek. Hani Leke'de olduğu gibi yeteneğini kullanabilmesi için rakipten bir materyal alması gerekiyordur. Leke'de kan pıhtılaşmasını sağlayan yetenek vardı ama bunu etkinleştirmek için rakibinin kanından bir miktar emmesi ya da ne bileyim yalaması gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Bu Tofa'da Uraraka'dan kanı aldıktan sonra dövüşün ilerleyen safhalarında uraraka hakkında aklından geçenleri bilircesine laflar etmişti. Aynı konuşma şekli Midoriya ile dövüşen kızda da var gibi geldi. Bakalım benimkisi sadece bir varsayım zaten :)
okuyalı zaman geçmiş bu kadar hatırlamıyorum.
Eğer öyleyse olabilir zaten ne zaman villianlar gelecekte basacak mevcut etkinliği diye bekliyordum aslında

okuyalı zaman geçmiş bu kadar hatırlamıyorum.
Eğer öyleyse olabilir zaten ne zaman villianlar gelecekte basacak mevcut etkinliği diye bekliyordum aslında
Eğer istersen nereleri okuduktan sonra bu sonuca vardığımı gösteren linkleri bulmaya çalışayım. Bir de sen oku. Belki sen farklı yorumlarsın ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık