Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Çok fena ilgimi yitirdim la ben buna. En son nereyi okuduğumu bile hatırlamıyorum ha. Bi de konu üstüme kalmıştı :/ vısımıs. Başlayın, güzel seri.

Çok fena ilgimi yitirdim la ben buna. En son nereyi okuduğumu bile hatırlamıyorum ha. Bi de konu üstüme kalmıştı :/ vısımıs. Başlayın, güzel seri.
Ben hala seviyorum valla anime de öteki arc gayet hoş mangada ise olaylar çok ilerledi. Bence güzel :D
Edit: Vay ben açmıştım de mi bu konuyu :/

Ön yargılarımdan dolayı bir türlü başlamamıştım bu seriye. Az önce ilk sezonunu bitirdim. Bayağı sardı açıkçası. İkinci sezonu da hızlı bir şekilde bitiririm sanırım. Biri ikinci sezonun sonunun mangada nereye geldiğini yazarsa oradan da mangaya geçerim.
@darkspeed sen yetkili bir abiye benziyorsun. Yardımcı olsana bana. :utan:

Ön yargılarımdan dolayı bir türlü başlamamıştım bu seriye. Az önce ilk sezonunu bitirdim. Bayağı sardı açıkçası. İkinci sezonu da hızlı bir şekilde bitiririm sanırım. Biri ikinci sezonun sonunun mangada nereye geldiğini yazarsa oradan da mangaya geçerim.
@darkspeed sen yetkili bir abiye benziyorsun. Yardımcı olsana bana. :utan:
İkinci sezon halen devam ediyor. 24 bölüm sürecek. Şu an 13. bölüm yayınlandı. 13. bölüm mangada 46. bölüme denk geliyor ama animede bölümün bittiği yerden sonra birkaç sayfa daha var mangada. Puzzmostan okuyabilirsin. Animeyi takip etmek istersen cumartesi akşam gibi siteler yüklüyor bölümü.

Seni bizi yetkili bir abi olarak görmedin Furkan ama cevaplayayım dedim yine de. :hıh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık