Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Bogard

Sengoku ile Garp ne yaptı savaşta Garp bi yumruk attı sonra bilerek bi tane yedi Sengoku'da wb tayfasından bağımsız olan Teach ile kapıştı biraz bu adamlar savaştı demek komik olur. Onlar savaşsa zaten ortada bi savaş olmazdı;) Bogart'da savaşa katılsaydı ucundan kenarındanda olsa gösterildi diye düşünüyorum amiral seviyesi olsa ve zoro ile vs atsa ne güzel olur

Kuzan'ın istifa etmesi, Garp ve Sengoku'nun emekli olması Denizciler'i tamamen vahşi hayvanlara dönüştürüyor. Bogart gibi birinin üst düzey bir mevkide olması gerekli bence. Çünkü iyi addedebileceğimiz yüksek rütbeli Denizciler'den Smoker ve Tsuru kaldı.

Sengoku ile Garp ne yaptı savaşta Garp bi yumruk attı sonra bilerek bi tane yedi Sengoku'da wb tayfasından bağımsız olan Teach ile kapıştı biraz bu adamlar savaştı demek komik olur. Onlar savaşsa zaten ortada bi savaş olmazdı;) Bogart'da savaşa katılsaydı ucundan kenarındanda olsa gösterildi diye düşünüyorum amiral seviyesi olsa ve zoro ile vs atsa ne güzel olur
Hadi Garp'ın Marco'ya attığı yumruğun sonrası ''adammısınız buradan geçebilmek için önce beni öldürmeniz lazım'' diye savaşta wb dahil herkese posta koymasını görmezden gelelim. Sengoku'nun buddha'ya dönüşüp idam platformunu yıkmasına ne diyelim ? Luffy'ye müdahele etmesinden bahsettim farkındaysan. Akainu'nun kendisi 3'ümüzde buradan gidersek platformu kim koruyacak diye hayıflanmıştı savaşın başında. Platformu koruyan isimlerde oradaydı, hiç bir şeye karışmadılar oturup tavla attılar demekte komik olur. Ben savaştılar demedim tekrar okursan, ''sadece oturdular'' lafına istinaden yazdım.

Hadi Garp'ın Marco'ya attığı yumruğun sonrası ''adammısınız buradan geçebilmek için önce beni öldürmeniz lazım'' diye savaşta wb dahil herkese posta koymasını görmezden gelelim. Sengoku'nun buddha'ya dönüşüp idam platformunu yıkmasına ne diyelim ? Luffy'ye müdahele etmesinden bahsettim farkındaysan. Akainu'nun kendisi 3'ümüzde buradan gidersek platformu kim koruyacak diye hayıflanmıştı savaşın başında. Platformu koruyan isimlerde oradaydı, hiç bir şeye karışmadılar oturup tavla attılar demekte komik olur. Ben savaştılar demedim tekrar okursan, ''sadece oturdular'' lafına istinaden yazdım.
O kadar da bırakta yapsınlar be marco. Luffy adamın dibine kadar gitmiş Ace ile ne var ne yok naptın nettin nassın eyisin muhabbeti yapıcak nerdeyse izlesinmi Sengoku:D Garp'ta, amaçsız bi şekilde Sengoku ve Garp'ın olduğu platfoma gelen Marco'ya git ötelerde savaş dedi vurdu bi tane. Sengoku'yu bırak Garp savaşın başından beri WB'yi tutsa yeter Akainu tek başına Jozu hariç bütün tümenlerle dövüşüyor 3 amiral dalsa aynı anda tümenlere biterdi olay. Sengoku teach olayına hiç girmiyorum o adamlar wb tayfasından bağımsız geldi oraya ekstra bişey yani

Garp konusunda haklısın ama Sengoku bildiğin savaştı http://www.turkcraft.com/One_Piece/578/16 zaten şurda da adamlar belirtmiş.Sengoku olmasa Marineford'un durumu daha beter olurdu.Diğer 3 amiral hepsi Wb korsanları ve Luffy'e odaklanmış,Karasakal ve elemanları boşta onlarında karşısında Sengoku gene Garp Marco olayından sonra kayıplarda zaten.

Abi Garp cidden savaş boyu oturdu, bi ara oturduğu yeri beğenmeyip yer değiştirirken Marco'yla çarpıştılar o kadar.

Denizciler eskisinden dahada güçlü dendi; ancak Koramirallerin sınırları belli denizcilere yeni yüzler gerekliydi. Bogart bu ihtiyacı karşılayabilir. Amiral olduysa şaşırmam

O kadar da bırakta yapsınlar be marco. Luffy adamın dibine kadar gitmiş Ace ile ne var ne yok naptın nettin nassın eyisin muhabbeti yapıcak nerdeyse izlesinmi Sengoku:D Garp'ta, amaçsız bi şekilde Sengoku ve Garp'ın olduğu platfoma gelen Marco'ya git ötelerde savaş dedi vurdu bi tane. Sengoku'yu bırak Garp savaşın başından beri WB'yi tutsa yeter Akainu tek başına Jozu hariç bütün tümenlerle dövüşüyor 3 amiral dalsa aynı anda tümenlere biterdi olay. Sengoku teach olayına hiç girmiyorum o adamlar wb tayfasından bağımsız geldi oraya ekstra bişey yani
Denizcilerin savaşma amacı Gold Roger'ın oğlu Ace'i idam etmek. Korsanların amacı da Ace'i kurtarmak.
Denizcilerle marinefordda denk dövüşüp onları yok edip devrim yapmak değil.
İdam platformunu korumakta en az savaşmak kadar önemli, Akainu'nun sızlanmasının sebebide o.
Şöyle düşünelim, Garp ve Sengoku aşağı inip savaşacaklar diyelim, Shiki olayında ki gibi Wb'yi indirmek için harekete geçsinler. Kalan 3 amiralde Jozu önderliğinde ki tümenleri ve kalan müttefikleri yok etsin. İki tarafta kazanacaktır ancak tek atamayacakları ortada. İşte bu durum idam platformunun savunmasız hale gelmesi demek, Marco'da buradan faydalanıp Ace'i kurtarabilirdi. Garp ve Sengoku'nun aşağı inip savaşması tam aksine bence avantaj olurdu.

Abi Garp cidden savaş boyu oturdu, bi ara oturduğu yeri beğenmeyip yer değiştirirken Marco'yla çarpıştılar o kadar.
Marco'ya attığı yumruk sonrası söylediği söz ve Luffy'nin bile karşısına çıkması, idam platformunu koruduğunu gösteriyor. Luffy hariç oradan kimse geçemezdi muhtemelen.

Marco'ya attığı yumruk sonrası söylediği söz ve Luffy'nin bile karşısına çıkması, idam platformunu koruduğunu gösteriyor. Luffy hariç oradan kimse geçemezdi muhtemelen.
Tamam orayı koruyordu buna bişey demiyorum ama savaşmadı yani. Ama oraya WB de gelse onun karşısında da dururdu burda bi sorun yok. Gelen Luffy olduğu için vuramadı.

Morgan , Garpı kestiği zaman bu eleman soğukkanlı biçimde duruyordu.
O zamandan beri kılım bu arkadaşa :D
Garpı çok iyi tanıdığı ve uzun zamandır yanında olduğu belliydi aslında.
Garpın vereceği tepkileri tahmin etmesi ve şaşırmaması ayriyetten cool takılması...
Bu adam tehlikeli arkadaş :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık